VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: shembja e murit

KUR FESTA S’ËSHTË PËR TË GJITHË, KUJTOHET THEMELIMI I PARTISË DHE ARRESTIMET E SAJ… – Nga Visar Zhiti

By | November 8, 2019

Vuçiçi: Rakiq pranon që të shembet muri në Mitrovicë të veriut

By | February 2, 2017

Vlorë: Po luante në lagje, e mitura goditet për vdekje nga shembja e murit

By | October 18, 2015