VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: qytetar

Përshkallëzohet situata. Incident gjatë protestës, qytetari mbulohet në gjak

By | June 2, 2019

Punimet në urën mbi Ibër, mbesin të pezulluara

By | July 6, 2017

Kriminalogjia dhe psikopatologjia e përditshme ( e përgjithshme) e ” pushtetit” ( regjimit) kosovar….! – Nga AGRON SHABANI

By | April 1, 2016