VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: procedimi penal

Edmond Tupja: Tërheqja e procedimit penal, vepër e Ramës. Ministri të më kërkonte falje

By | December 13, 2018

Si u bë milioner ish-kryeprokurori Llalla, transaksionet me të dënuarin për vrasje, biznesmenin dhe instruktorin e hipizmit

By | April 6, 2018