VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Policia gjermane

Policia gjermane shpartallon një nga platformat më të mëdha kriminale në internet

By | May 3, 2019

Shpërthejnë protestat pas arrestimit të ish-udhëheqësit të Katalonjas

By | March 25, 2018

Puigdemont arrestohet

By | March 25, 2018

Vdes një polic spanjoll pas përleshjeve me tifozët rusë të futbollit

By | February 23, 2018

Ekzekutimi i shqiptarit para vajzës në Gjermani, dalin detaje të reja

By | January 10, 2017

Lirohen dy kosovarët e dyshuar për sulm – Policia gjermane thotë se nuk ka rrezik nga ta

By | December 24, 2016

Policia gjermane identifikon të dyshuarin për krimin me kamion

By | December 22, 2016

Gjermani: Bllokadë e qytetit për shkak të dyshimeve për sulm

By | October 8, 2016

Policia e arrestoi një shok të sulmuesit në Mynih

By | July 25, 2016

Identifikohen zyrtarisht viktimat dhe të plagosurit nga Kosova

By | July 24, 2016

Mynih: Sulmuesi mund të jetë frymëzuar nga Breiviku

By | July 23, 2016

Zyrtare: Sulmuesi në Mynih, 18 vjeçar gjermano-iranian

By | July 23, 2016

Të vrarë dhe të plagosur nga të shtënat në Mynih

By | July 22, 2016

Sulm me sëpatë në një tren në Gjermani

By | July 19, 2016

Kapen në Gjermani 62 shqiptarë – po kalonin ilegalisht në Angli

By | May 21, 2016

Tre qytetarë nga Kosova arrestohen në Gjermani

By | March 23, 2016

Të paktën katër të vdekur në një përplasje trenash në Gjermani

By | February 9, 2016

Një person nga Mali i Zi mund të ketë lidhje me sulmet në Francë

By | November 14, 2015

Gjermani – Gjenden trupat e pajetë të tetë foshnjave

By | November 13, 2015