VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: polic rrugor

Këndi i humorit: Një polic rrugor, i zoti në profesion, kishte fituar famë për gjobat e pafundme

By | October 7, 2016

Këndi i humorit: Një çift, burrë dhe grua, me makinë po ecnin në një rrugë qyteti

By | April 30, 2016