VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: PANO TAÇI

Historia e panjohur e Pano Taçit- Nga poezia që i “dhuroi” 24 vjet burg, te gruaja që e braktisi dhe “çmimet” me të dënuarit…

By | December 11, 2019

NJË TRINI DHE TRE SHQETËSIME NGA KOHA DIABOLIKE… – Nga Visar ZHITI

By | October 13, 2018