VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Nuland

Basha: Propozimi i Nulandit, një hap larg marrëveshjes. Autorizoj negociatorët për bisedime

By | July 13, 2016

Zbardhet formula e Nulandit për Reformën – qeveria dhe opozita nga 6 anëtarë secila

By | July 12, 2016

SHBA ia çon një sinjal tjetër Metës

By | September 17, 2015