VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Kalifornia

Zgjedhjet e 6 nëntorit – Reportazh nga Kalifornia

By | November 1, 2018

Ibra dëshiron të luajë në Botëror, trajneri i Suedisë ngre mur kundër tij

By | April 16, 2018

AMANETI DHE UDHËTIMI NËN QIELLIN E KALTËR TË KALIFORNISË. – Shënime udhëtimi nga KRISTAQ TURTULLI

By | October 8, 2017

SHBA lëshon një raketë të fuqishme nga Kalifornia, për t’i dhënë mesazh Kim Jong Un-it

By | May 4, 2017

SHBA: Në tri shtete legalizohet përdorimi rekreativ i marihuanës

By | November 9, 2016