VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Mihallaq Luarasi

Piktori Eldon Luarasi i biri i Mihallaq Luarasit kundër Ramës: “Mos i trazoni të vdekurit se nuk mund t’ju përgjigjen! Teatri s’mund të vritet”

By | July 29, 2019

PËR HARRESËN E MIHALLAQ LUARASIT – Esé nga ROLAND GJOZA

By | October 15, 2018

Kryqëzimi i veprës “Njollat e murrme”, zbulohet autokritika e Luarasit dhe Jeros

By | December 13, 2016