VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Meghan Markle

Flet babai i Meghan Markle: Harry dhe Meghan po shkatërrojnë Mbretërinë

By | January 20, 2020

Mbretëresha Elizabeta do të diskutojë me princin Harry për tërheqjen e tij nga detyrat e familjes mbretërore

By | January 12, 2020

Britani e Madhe, familja Mbretërore ‘e plagosur’ nga vendimi i Harry dhe Meghan Markle

By | January 9, 2020

Meghan Markle personi më i kërkuar në Google

By | December 13, 2018

Meghan dhe Harry presin fëmijën e parë

By | October 15, 2018

Dukesha e Sussex-it: Jam krenare që jam grua dhe feministe

By | May 21, 2018

Mbretëresha jep titujt Dukë dhe Dukeshë për Princ Harryn dhe Meghan

By | May 19, 2018

LIVE – Dasma mbretërore, Meghan Markle dhe Princ Harry në altar (video)

By | May 19, 2018

Meghan bën gabimin e radhës, u nxjerrë gjuhën gazetarëve në ceremoninë e Krishtlindjeve

By | December 27, 2017

Harry dhe Meghan – Zyrtarisht të fejuar, në pranverë dasmë madhështore në Buckingham Palace (Foto)

By | November 27, 2017