VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Le Iene

Rama e quajti kazan ‘Italia Uno-n’, vjen përgjigja e Le Iene: Gënjen kam prova dhe fakte

By | November 13, 2017

“Le Iene”: Si i braktisin shqiptarët fëmijët në Itali

By | November 30, 2016

Le Iene: Agjentët rusë e kanë arrestuar Lavdrim Muhaxherin në Kaçanik?!

By | December 23, 2015

A u korruptua nga mafia në Shqipëri, përfaqësuesja italiane e Interpolit? Ja dëshmia e Zaganit

By | December 8, 2015

Hetimi: Si e kontrollojnë shqiptarët rrjetin e prostitucionit në Itali

By | October 27, 2015