VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: lamtumira e fundit

E gjithë Vlora sot në teatrin “Petro Marko”, lamtumira e fundit aktorit të shquar Muhamet Lika

By | June 4, 2019

Udhëtimi i fundit, mbërrin në atdhe trupi i major Tanushit (fotogaleri dhe video)

By | May 15, 2019

Iu dha lamtumira e fundit fëmijës shqiptar të vrarë nga maqedonasi

By | July 3, 2016

Ndahet nga jeta gazetari Zef Lleshi, lamtumira e fundit nesër në 14:00 në Mirditë

By | December 7, 2015

Gjakova i dha lamtumirën akademikut Esat Stavileci

By | August 17, 2015