VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: korrigjimit të kufijve

Pendarovski shprehet kundër idesë së korrigjimit të kufijve mes Kosovës dhe Serbisë: ide të këtilla nuk i takojnë shekullit të 21-të

By | May 31, 2019

Rama nuk mund ta shohë me sy Haradinajn- bojkoton inaugurimin e Autostradës

By | May 29, 2019