VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: këngëtare shqiptare

Më 15 maj 1931 lindi Pavlina Nikaj, pioniere e këngës së lehtë në Shqipëri

By | May 15, 2020

Rita Ora dhe Dua Lipa në listën e artistëve më të pasur në Angli, ja pasuria e tyre

By | October 30, 2019