VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Kandidatja e LDK

Pas Shtëpisë së Bardhë Vjosa Osmani pritet edhe në State Department

By | October 16, 2019

Osmani: PDK-në do ta çojmë në opozitë, më 6 tetor LDK dhe Kosova fitojnë

By | September 29, 2019

Vjosa Osmani: Në listën e LDK-së nuk do të ketë asnjë person me aktakuzë

By | September 2, 2019