VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: kanabis sativa

Mënyra e pazakontë e trafikut të drogës, mbërrijnë me postë nga Spanja 11 mijë fara kanabis

By | May 18, 2020

Del raporti sekret për kanabisin- Situata në vend alarmante jo vetëm në zonat e njohura për kultivimin

By | September 29, 2019

Operacion masiv për parandalimin e kanabisit në Shqipëri

By | February 23, 2017

700 kg kanabis, arrestohet në Rinas biznesmeni Kacjolin Zefi

By | November 29, 2016

Raporti sekret: Si po ndihmon Policia trafikun e kanabisit. Kujt ia çon “valixhet” me para

By | October 2, 2016

Berat – Arrestohet polici që mbolli dhe ruante 11 mijë rrënjë kanabis

By | November 9, 2015