VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Fildes Hafizi

Për gratë që ziejnë fasule… – Nga Flutura AÇKA

By | September 5, 2017

Fakti i panjohur rreth gjyqtares së vrarë nga ish-bashkëshorti

By | September 5, 2017

Melisa Hafizi mesazh për nënën Fildes: Ti ishe Perëndesha, heroina ime

By | September 1, 2017

Gjyqtari Luan Lusha si e shpëtoi nga burgu vrasësin e koleges: Ja faktet komprometuese

By | September 1, 2017

Martesa me mblesëri me tregtarin 14 vjet më të madh, si nisën mospajtimet mes gjyqtares dhe ish-burrit

By | September 1, 2017

‘Burri do më vrasë, s’kam kujt ti drejtohem’, zbardhet letra që gjyqtarja e vrarë i dërgoi ambasadorit Lu

By | August 31, 2017

“Mos më lër fëmijët jetimë”, thirrja e dëshpëruar e gjyqtares kur tentoi ta vriste burri në Golem më 2015

By | August 31, 2017

FOTO – Kjo është gjyqtarja e vrarë sot nga ish-bashkëshorti, tentoi ta ekzekutonte edhe 2 vite më parë

By | August 31, 2017