VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: gegë

MRIZI I ZANAVET – VI. HYMNI I FLAMURIT KOMBTAR. – Poezi nga GJERGJ FISHTA

By | December 9, 2018

J. G. Hahn për historinë e dy dialekteve të shqipes dhe reagimet ndaj tij – Nga Bahri Beci

By | November 26, 2017