VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: gjyqtarja

Vendimi – Si përfitoi nga amnistia, dhe doli nga burgu burri i gjyqtares

By | August 31, 2017

FOTO – Kjo është gjyqtarja e vrarë sot nga ish-bashkëshorti, tentoi ta ekzekutonte edhe 2 vite më parë

By | August 31, 2017

Vrasja makabre e Arditit, prokuroria: Gjetëm gjurmë gjaku te eskavatori

By | August 12, 2016

Pistoriusi u dënua me 6 vjet burg për vrasjen e dashnores

By | July 6, 2016