VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Edith Piaf

EDITH PIAF – ‘HARABELI I VOGËL’ I FRANCËS (Portret dhe fotogaleri)

By | October 10, 2019

MË 10 TETOR 1963 U SHUA EDITH PIAF – KËNGËTARJA FRANCEZE ME ZËRIN LARUSHITËS TË YLBERTË

By | October 11, 2017

MË 19 DHJETOR 1915 LINDI EDITH PIAF – KËNGËTARJA FRANCEZE ME ZËRIN LARUSHITËS TË YLBERTË

By | December 19, 2016

Hymne a L’Amour: Celine Dion këndon sonte për nder të viktimave në Paris

By | November 22, 2015