VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Dibra

Kosovë, avokati nga Turqia ofron mbrojtje falas për të akuzuarit nga Gjykata Speciale

By | February 5, 2019

MARTANAS – MARTANESHI NË SHEKUJT XII – IV para erës sonë – Nga Lutfi ALIA

By | October 25, 2017

Kur mamaja e Monika Kryemadhit shiste qepë në Qytetin Studenti Nga Ajtanga Lubonja

By | August 13, 2016

Rekordet e beqarisë në Shqipëri ndër meshkuj dhe femra – ja lista e qarqeve

By | July 24, 2016

Skandali mund t’i kushtojë edhe divorcin 56 vjeçarit Shukri Xhelili

By | May 14, 2016

Për ty Fatmir Bregu, si vëlla, hero, njeri i rrallë, i lumi TI për faqen e bardhë Nga Uk Lushi

By | December 19, 2015

ILIR BULKU – Kandidatura ime si i PAVARUR një OERTË e re për qytetarë të lire

By | June 18, 2015