VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: deputet i PD

Pse u shënjestrua ish deputeti i PD-së Azgan Haklaj?! – Nga Dukagjin Hata

By | April 4, 2018

Bujar Lako në kujtimet e Edi Ramës: kur polici i kërkoi të dinte se kush i binte klarinetës në film

By | December 26, 2016

Kryetari i PD Lulzim Basha denoncon ndërtim pa leje nga deputeti i PS Sadri Abazi !

By | August 21, 2016

Berisha: Koalicioni qeveritar është në duart e Metës, unë në Kuvend edhe pas 2027-s

By | October 28, 2015

Ish-ministri dhe deputet i PD Tafaj në gjykatë për “shpërdorim detyre”

By | October 2, 2015