VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Dante

Burri shtatpaktë Pashk Gjeçi: U hap dera e Dantja më la vetëm

By | September 10, 2018

Ne dy bredharakë dashurie – Poemë nga ARTUR SPANJOLLI

By | November 5, 2017

Më 7 shtator 1918 lindi Pashko Gjeçi, figurë e shquar e letrave shqipe

By | September 8, 2016

Roberto Benigni i thur hymn Kushtetutës së Italisë – dhe Shqipërinë e sodit e krahason me Mesjetën Nga Elida Buçpapaj

By | June 10, 2016