VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Ariana Grande

Ermal Meta: Nuk e prisja fitoren, nuk e fsheh që jam shqiptar, por…

By | February 13, 2018

Kryqi i Kuq mbledh 13 milionë euro gjatë një koncerti në Mançester

By | June 5, 2017

Ariana Grande viziton të lënduarit gjatë sulmit në Mançester

By | June 3, 2017

Ariana Grande rikthehet në Mançester për koncert bamirësie

By | May 31, 2017

Identifikohet autori i dyshuar i sulmit në Mançester

By | May 24, 2017

Mbi 19 të vrarë dhe 50 të plagosur nga shpërthimi në Mançester

By | May 23, 2017