VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Excelsior (1939) – Mbreti Zog, mbretëresha Geraldinë dhe princeshë Maxhidja në hotel “Stambolli”(Foto)

By | October 12, 2019

Komentet


Send this to a friend