VOAL

VOAL

Zbulohen arsyet e vërteta të ndarjes së Sonit dhe Mirkos

October 10, 2015
34 Comments
 • author avatar
  rodric camela 5 years ago Reply

  Kjo është një dëshmi e leximit nga të gjithë, unë jam këtu për të lejuar të gjithë botën të dijë për një njeri që shpëtoi marrëdhënien time dhe ky njeri i madh quhet Dr. IZOYA. Në të vërtetë ai bëri një punë të madhe për mua duke e kthyer ish-dashurën time që më lanë dhe premtoi se kurrë më nuk do të kthehej përsëri tek unë. Me këtë, kam arritur të kuptoj se dhënia e detajeve të Dr. IZOYA për botën do të bëjë shumë të mira për ata që kanë shkatërruar shtëpi apo marrëdhënie për të që t’ju ndihmojë të rregulloni atë marrëdhënie të thyeshme ose martesën tuaj. Mund ta arrini tek adresa e tij e postës elektronike: [email protected]. Merrni kontakt me të dhe shikoni se si problemi juaj do të zgjidhet brenda 24 orëve. Ai gjithashtu specializohet në çështjet e mëposhtme …
  (1) Ju doni ish tuaj prapa.
  (2) Dua të promovohesh në zyrën tënde.
  (3) Doni që burrat / gratë t’ju ndjekin.
  (4) Ju dëshironi një fëmijë.
  (5) Ju jeni sipërmarrës dhe dëshironi të fitoni kontrata
  (6) Dëshironi që burri juaj të jetë i juaji përgjithmonë
  (7) Ju keni nevojë për ndihmë shpirtërore.
  (8) Ju keni qenë të scammed dhe doni të shërohen paratë e humbur.
  (9) Ndaloni divorcin
  (10) Thirrja e riteve të parave
  (11) Fito zgjedhjet

 • author avatar
  James 4 years ago Reply

  Jam shumë i emocionuar që Martesa ime e thyer është rikthyer dhe gruaja ime është rikthyer pasi ajo dhe 2 fëmijët e mi më kanë lënë për një burrë tjetër. Pas 10 vjet martese, gruaja ime dhe unë ishim në një grindje apo tjetra derisa ajo më la më në fund dhe u transferua në Spanjë për të qenë me një burrë tjetër. Ndjeva se jeta ime kishte mbaruar dhe fëmijët e mi menduan se nuk do ta shihnin kurrë më nënën e tyre. Unë u përpoqa të isha e fortë vetëm për fëmijët por nuk mund të kontrolloja dhimbjet që më mundojnë zemrën, zemra ime mbushej me dhembje dhe dhimbje sepse isha vërtet e dashuruar me gruan time. Daydo ditë dhe çdo natë, unë mendoj për të dhe gjithmonë dua që ajo të kthehet tek unë, unë isha vërtet i mërzitur dhe kam nevojë për ndihmë, kështu që unë kërkova ndihmë në internet dhe hasa në një faqe në internet që sugjeronte që Dr.Pellar mund të ndihmojë në gjetjen e tij ish shpejt Kështu që u ndjeva sikur duhej ta provoja. Unë kontaktova me të dhe ai më tha se çfarë të bëja dhe unë e bëra atë dhe ai bëri një (magji dashurie) për mua. 28 orë më vonë, Gruaja ime me të vërtetë më thirri, ishte një surprizë, ashtu si një mrekulli dhe ajo tha që më mungon aq shumë dhe fëmijët, aq e mahnitshme !! Kështu u kthye në të njëjtën ditë, me shumë dashuri dhe gëzim, dhe kërkoi falje për gabimin e saj dhe për dhimbjen që i shkaktoi mua dhe fëmijëve. Pastaj nga ajo ditë, martesa jonë ishte tani më e fortë se më parë, gjithçka falë Dr.Pellar. ai është aq i fuqishëm dhe unë vendosa ta ndaj historinë time në internet që dr caster i vërtetë dhe i fuqishëm Dr.Pellar Unë gjithmonë do të lutem për një kohë të gjatë për të ndihmuar fëmijët e tij në kohë shqetësimi nëse jeni këtu dhe keni nevojë për ish-burrin tuaj është zhvendosur te një grua tjetër ose e dashura juaj ndoshta është gruaja juaj, mos qani më, kontaktoni tani këtë enigmë të fuqishme. Këtu është kontakti i tij: Dërgojini atij një e-mail në [email protected]

 • author avatar
  Leo 4 years ago Reply

  Si u rivendos martesa ime e thyer përmes ndihmës së Dr.Sango Spell Një krijues i vërtetë i magjive.
  Unë jam z.Leo, kanë kaluar gjashtë muaj që kur u ndava me gruan time, duke plotësuar një formular divorci, kishim një problem shumë të madh që ishte jashtë kontrollit tonë, arritëm të zbulonim se ajo ishte duke pasur një lidhje me një burrë tjetër , kështu që ajo qëndroi larg meje sepse e pyeta, ajo më pushoi nga puna, pas shumë falje dhe falje, ajo më la dhe ajo nuk pranoi të kthehej tek unë. Unë u përpoqa të bëj më të mirën për ta bërë atë të besonte se unë ende e dua atë, por ajo më tha që ishte gjithçka midis nesh. kështu që kam biseduar me një shoqen time shumë të mirë, këshilla për atë që të bëj, ajo më tha se mënyra e vetme që mund ta kthej atë është të vizitoj një doktor drejtshkrimi të drejtshkrimit të quajtur Dr.Sango a kështu që gjithmonë e kam dëgjuar, por duhet kurr mos beso. kështu që më është dashur të kontaktoj në të njëjtën Dr.Sango i cili më siguroi që do ta kthej gruan time pas një javë nga kasta e tij e magjisë. dhe ajo më tha që ajo mendonte se gjithçka do të ishte mirë, pa dyshim një herë ai u bë me punën e tij që unë nuk jam i pari që kam ndihmuar.
  Dhe kjo është se si është e shkruar dhe një javë më vonë ajo është skuqur, unë u trondita aq shumë kur pashë ish-gruan time, atë, dhe të kërkoj falje. Dhe kjo është mënyra në të cilën ne të dy kemi jetuar përsëri një jetë të lumtur deri më sot, marrëdhënia jonë tani është më e fortë se sa më parë.
  Falë magjisë së madhe Dr.Sango një burrë të kohës sonë për të më ndihmuar që të ktheja ish-gruan time në shtëpi.
  nëse keni nevojë për ndihmë thjesht kontaktoni Dr.Sango me emailin e tij [email protected]

 • author avatar
  Harreit 4 years ago Reply

  DR ALASHIRA është sekreti i lumturisë sime, sepse ai e ktheu jetën time … për ta bërë burrin tim të kthehej përsëri tek unë.Punë e mirë .. ju lutem kontaktoni atë për ndihmë … e-maildr .alashira @ gmail.com .. WhatsApp ose numrin e telefonit +2348034395438 faleminderit.

 • author avatar
  Henk 4 years ago Reply

  Është e vërtetë se shumë prej Spell Castel janë të rreme kjo është e vetmja Spell Castel rast që ka qenë në gjendje të kthehen My Girlfriend fundit javë pas disa FALSE enëz mbledhur të holla e mi, ju lutem kontaktoni DR ALASHIRA se ajo është një njeri i mirë ai që të ndihmon (HENK JERRY) E-MAIL [email protected] WHATSAP +2348034395438.

 • author avatar
  Vili 4 years ago Reply

  FALEMINDERIT T DR DRAM ALASHIRA, Ai ISSHT THE SEKRETI PARA SOT FAMILJE TUAJ SUKSESE T.. MIR..U DO T FOR PARA RREGULLON MAT T MIR P FORR MIR KNDARJEN TOU B BRNI ME MUA DHE FAMILJEN TUAJ, FAMILJA ASHT L JET L HAPPILY LIKE DUHET DUHET DUHET DUHET TAME DUHET TAME DUHEN ME.. TANI JETOJ N IN HARMONI T PE PAQARSISHT TANK FALEMINDERIT M M SHUM … JU LUTEM MIR M FOR SHUM INFORMACION P ABR DR ALASHIRA EMAIL [email protected] WHATSAPP ± 2348034395438 FALEMINDERIT ..

 • author avatar
  Kali 4 years ago Reply

  Faleminderit zotëri për magjitë tuaja origjinale. Kjo është me të vërtetë e jashtëzakonshme, dhe unë kurrë nuk kam provuar diçka të tillë në jetën time. Përpara se të njoha zotëri DR ALASHIRA, kam provuar të gjitha mjetet e mundshme që unë të mund ta kthej gruan time, por iActualcameto kuptoj se po funksiononte për mua, dhe se gruaja ime kishte zhvilluar shumë urrejtje për mua .. Mendova se nuk kishte shpresë për t’u ribashkuar me ish gruan dhe fëmijët e mi. Por kur lexova komente të mira për punën tuaj zotëri, vendosa ta provoj një provë dhe idid çdo gjë që më udhëzove dhe unë i besova në ty dhe ndoqi udhëzimet e tua ashtu si më ke garantuar në 48 orë, dhe kjo ishte pikërisht kur gruaja ime më thirri .. Ne jemi më të kënaqur tani se kurrë. verydo gjë përsos më shumë se sa më parë Ju faleminderit për magjitë tuaja autentike dhe të padiskutueshme. Faleminderit Zot për ndihmën tuaj, kështu që unë premtoj t’ju tregoj botës për juve të shkëlqyeshëm Nëse keni nevojë për ndihmë në martesën tuaj të marrëdhënies së prishur, ju lutemi kontaktoni Dr. ALASHIRA tani për ndihmë urgjenteApp +2348034395438 o r Email [email protected] Unë dua që secili që është duke u përballur me ndonjë problem duhet të japë një dëshmi së shpejti, ashtu si unë.

 • author avatar
  Mark 4 years ago Reply

  Ju lutem lexoni se si ndihesha ndonjëherë më parë
  Unë i kam lexuar të gjitha komentet që nga viti 2015. dhe disi me lehtësim kur askush përreth nuk po përjeton diçka të tillë, ndonjëherë duket sikur do të përjetoni një plotësisht në të gjithë botën, por këtu janë përvojat reale dhe reale njerëzore që bëjnë ti e kupton që të gjitha emocionet, lotët, dhimbjet etj. – procesi normal pas ndarjes, edhe nëse kërkon një kohë të gjatë. Shtë shumë e vështirë të pajtohesh kur ajo të lë pa asnjë arsye serioze, madje edhe ndarja vetë përfundoi me një puthje të thjeshtë në buzë, kështu që unë as nuk mund të ndalem së menduari për të pas 4 muajsh, ndalo së menduari pse ajo kishte nevojë për të . Deri më tani zgjohem dhe shkoj të fle vetëm duke menduar për të, sigurisht që ka ditë kur ndjehem sikur po shërohem dhe jam e fortë që të lë të gjitha mendimet, por më pas vjen të nesërmen dhe ka mbaruar përsëri nuk mund të ndalem së ndjekuri i saj në hapësirën shoqërore dhe atje e shoh gjithmonë duke udhëtuar pas iv. vend, duke kaluar një kohë të mirë me miqtë, etj., pastaj gërmoj veten me mendimin se ajo ishte në gjendje të më linte të shkoja dhe të shijoja jetën, dhe unë jam i mbërthyer dhe nuk ec përpara, nëse veproj në diçka, me të vërtetë nuk jam përjetojeni atë moment plotësisht, mendimet e mia lëvizin diku tjetër. Unë jam sinqerisht e lumtur që ajo po shkon mirë, nuk i uroj asaj asgjë të keqe dhe nuk do ta dëshiroja kurrë asgjë, por që “butoni i vetë-keqardhjes” të shfaqet, unë ende jetoj me shpresën që një ditë ajo do t’i shkruajë mua dhe pyet pas meje, si jam duke bërë, por shpresa të tilla duken boshe. , sepse ne nuk komunikojmë plotësisht pas ndarjes. Dikush dëshiron të flasë, të shkëmbejë mendime, apo madje edhe t’i shkëmbejë, por miqtë që nuk kanë provuar diçka të tillë, nuk duan të ngarkojnë vazhdimisht anëtarët e familjes.
  më në fund, e dashura ime më vonë u kthye tek unë dhe më do më shumë edhe më mirë sesa më parë por është vetëm një njeri shpirtëror që më ndihmon dhe nëse keni nevojë për ndonjë ndihmë mos hezitoni të kontaktoni Dr.Pellar dhe kontaktoni atë përmes këtij emaili [email protected]

 • author avatar
  David 4 years ago Reply

  Ditë e mbarë për ju shikuesit, emri im është David Unë jam këtu për të botuar një vepër të shkëlqyeshme të një magji magji që më ndihmon të rikthejë të dashurën time brenda 24 orëve. E dashura ime më la për shkak të një burri tjetër dhe mua më duhej aq shumë, sepse e dua, e gjithë gjë më shqetësonte që nuk mund të përqendrohesha në punë. Po kërkoja ndihmë nga miqtë dhe familja, por askush nuk mund të merrte një përgjigje për problemin tim, derisa fqinji im mendoi të ma prezantonte këtë Doktor. Unë kontaktova me të dhe i hapa gjithçka dhe ai më dha fjalë shprese dhe më premtoi që e dashura ime do të kthehej tek unë brenda 3 ditëve. Kam ndjekur të gjitha udhëzimet që ai më dha, dhe pashë që e dashura ime ishte kthyer tek unë brenda 2 ditësh, siç kishte premtuar mjeku, e dashura ime ishte aq besnike, e ëmbël dhe e sinqertë. Më duhet të them se është një mrekulli sepse kurrë nuk kam pasur diçka të tillë, dhe me të vërtetë ka punuar për mua. Shikuesit që kërkojnë ndihmë mund të drejtohen te njeriu që më ndihmon. mund ta kontaktoni me emailin e tij në çdo kohë që ju nevojitet për ndihmën e tij
  kjo është emaili [email protected]

 • author avatar
  Paul 4 years ago Reply

  Emri im është Mr.Paul nga Kanada.
  Unë isha aq në depresion kur i dashuri im më la një burrë tjetër pasi ne kishim qenë në takim për 8 muaj, unë u përpoqa t’i kërkoja asaj që të kthehej tek unë, ajo refuzoi vetëm sepse ai njeri i ri është shumë i pasur se unë dhe ai së fundmi bleu të re 2020 Toyota Camry, kjo ishte arsyeja pse e dashura ime më la dhe e ndiqte burrin vetëm për shkak të parave, asaj të gërmuesit të Gold dhe tha që ajo nuk kishte më ndjenja për mua. Në fund të fundit, ne ishim, ai u bë një burrë i trishtuar pas gjithë dashurisë që ndamë në të kaluarën, unë nuk mund ta imagjinoja jetën time pa të, sepse dashuria ime për të ishte e paçmuar për të tregtuar për ndonjë arsye një ditë, ndërsa shfletoja internetin, Pashë një koment në lidhje me të ka fuqinë për të rikthyer një dashnor dhe vendosa të provoj dhe ta shoh veten duke e kontaktuar atë dhe unë menjëherë u përgjigja dhe shpjegova se çfarë po kaloja, dhe thashë që djali tjetër ishte duke përdorur magji vudu në ajo, kështu që ajo më la për mua pavarësisht përkujdesjes time për të dhe ai më premtoi se do të më ndihmonte për të rikthyer të dashurin tim, dhe gjithashtu të më ndihmonte t’i jepja një magji të vdekur në mënyrë që të mos mund të më luftonte përsëri në të ardhmen dhe pas 4 ditë e dashura ime po priste që unë të kthehesha nga puna, dhe kur u ktheva në shtëpi atë ditë, ajo filloi të lypte dhe të thoshte që i vinte keq që nuk e dinte kurrë se çfarë i kishte ndodhur asaj dhe është si mrekulli dhe magji në mendjen time. faleminderit doktor, tani jam e lumtur me të dashurën time dhe gjithçka po shkon mirë tani. nëse keni nevojë për ndonjë ndihmë nga mjeku që më ndihmon për të rikthyer të dashurën time, ju lutemi kontaktoni atë përmes emailit të tij
  [email protected]

 • author avatar
  Jerry 4 years ago Reply

  Emri im është Jerry, unë jam nga Spanja në kontinentin Evropian
  Gruaja ime u nda me mua 3 muaj më parë dhe më detyroi të nënshkruaj letrat e divorcit, dhe unë kisha një zemër të thyer plotësisht. Dhe nuk mund të kthehesha në asnjë formë emocionale. Faleminderit Zotit për këtë magji të mrekullueshme dhe të shkëlqyeshme që më ka shpëtuar. Uau! Kjo magji më ndihmoi shumë dhe më garantoi një cast urgjent të magjisë për 24 orë, të cilën e pranova. Shocking! Këtë muaj, 1 qershor 2020, gruaja ime më thirri përsëri me shumë falje pas 48 orësh, gjë që më siguroi dhe ajo bëri të pamundurën që të tërhiqte letrat e shkurorëzimit që kishin filluar më parë me fuqinë e kësaj mrekullie punëtore të magjisë. Disa njerëz dëshmuan se kjo enigmë e solli sërish të dashurin e tyre Ex, të tjerë dëshmuan se ai rikthen barkun, shëron kancerin, virusin e herpesit të thjeshtë dhe sëmundje të tjera, ju faleminderit shumë, Zot, për magjitë e tua të fuqishme. shprehjet nuk janë të mjaftueshme për t’ju falënderuar. nëse keni nevojë për ndonjë ndihmë mos hezitoni të kontaktoni Doktorin përmes emailit të tij [email protected]

 • author avatar
  Ellen Plotkowiak 4 years ago Reply

  Unë dhe gruaja ime jemi martuar për 15 vitet e fundit dhe kemi një vajzë të bukur 12 vjeç. Përgjatë saj ka qenë një lidhje dashurie dhe me të vërtetë nuk e dua askënd më shumë në botë sesa e dua.

  Ne kemi pasur një jetë të vështirë në fillim me probleme financiare, por tani jemi kaluar ato dhe në të vërtetë jetojmë një jetë shumë të rehatshme për 5 vitet e fundit. Kemi kaluar shumë kohë së bashku dhe vërtet kemi pasur zero probleme deri një vit më parë.

  Korrikun e kaluar, shkuam në një hotel për një fundjavë dhe kur u kthyem, gruaja ime më rrëfeu duke qarë se ajo kishte filluar duhanin. reagova shumë keq (tani e kuptoj) dhe u përpoqa ta shtyja të hiqte dorë, gjithmonë sepse më intereson. Vitin e kaluar kemi pasur 6 incidente ku lufton shumë e madhe gjithmonë për të njëjtën arsye. Ndërsa nuk do të pinte duhan në shtëpi, ajo do të pinte duhan në punë. Gjatë fundjavave ajo ishte duke vizituar një të dashur që jeton pranë shtëpisë sonë ku do të shkonte për gjysmë ore, për të pirë duhan.

  Fundjavat tona u stresuan për shkak të zakonit të saj të NeW dhe një muaj më parë ajo zgjodhi gjërat e saj, mori me qira një banesë dhe u transferua atje. Unë isha jashtë me vajzën time kur kjo ndodhi dhe kur u ktheva në shtëpi dhe pashë gjërat e saj që mungonin, në thelb u rrëzova. Për 2-3 javë i bëra të gjitha gabimet e lypjes dhe të qarjes por zemra e saj ishte ngurtësuar aq shumë sa nuk mund ta besoja se si ajo më trajtonte.

  Javën e kaluar vendosa pushimet me vajzën time. Gruaja ime nuk po më kontakton fare gjatë kësaj jave të kaluar por kontakton vajzën tonë në mëngjes dhe natën duke i bërë tekste asaj, unë bëra gjithçka që munda për ta rikthyer atë por e di mënyrë. Vetëm 2 muaj më parë isha përmes ndonjë artikulli në internet para se të shihte ooi një grua që ndan disa lajme të mira për një burrë të fuqishëm që e ndihmon atë për të sjellë paqen në shtëpinë e saj, unë u impresionova aq shumë për dëshminë dhe vendosa ta provoj .. Unë i shpjegoj të gjithë problemin tim doktor ALAM .. ai premtoi të ndihmojë unë dhe ai ashtu siç bëri ai premtoi, ja gruaja ime po kthehet duke lypur, ajo madje ka ndaluar pirjen e duhanit .Mund të lavdërohet emri i tij .. për më shumë informacion ju mund ta kontaktoni atë për ndihmë nëse keni çështje në shtëpinë tuaj .. email dralahalah @ gmail.com ose telefononi whatsap + 2348115720823.thanks për ndarjen e tregimit tim me mua.

 • author avatar
  Muna Skrilovski 4 years ago Reply

  (DR ALLAM) i është dhënë fuqi dhe është zgjedhur nga Zoti për të çliruar botën … kur burri im më braktisi mua dhe fëmijën tonë të vetëm gjithçka ndryshoi … isha i pajetë, njerëzit e përdorën predikimin tim si një mundësi për të më depërtuar … u kullova nga të gjitha kursimet e mia të jetës dhe gati se humba shpresën derisa u takova me DR ALLAM në minutat e fundit të jetës time takimi im me DR ALLAM ishte një mrekulli dhe deri më sot e bekova atë ditë sepse gati sa heq dorë nga shpresa … burri im të cilin e kam humbur shpresën që burri im të cilin kam bërë gjithçka që është e mundur për ta rikthyer papritur u ktheva në shtëpi 3Days pasi u takova me DR ALLAM duke përdorur këtë post për të falënderuar atë për ndihmën e tij dhe gjithashtu ndahem KA KONTAKTONI QAT T O TJERT MUND T DUHET T F NDODHEN NGA EMAILI I POLRGJITHSH.M.dralahalah @ gmail.com..whatsapp +2348115720823

 • author avatar
  Karl Kovic 4 years ago Reply

  (DR ALLAM) i është dhënë fuqi dhe është zgjedhur nga Zoti për të çliruar botën … kur burri im më braktisi mua dhe fëmijën tonë të vetëm gjithçka ndryshoi … isha i pajetë, njerëzit e përdorën predikimin tim si një mundësi për të më depërtuar … u kullova nga të gjitha kursimet e mia të jetës dhe gati se humba shpresën derisa u takova me DR ALLAM në minutat e fundit të jetës time takimi im me DR ALLAM ishte një mrekulli dhe deri më sot e bekova atë ditë sepse gati sa heq dorë nga shpresa … burri im të cilin e kam humbur shpresën që burri im të cilin kam bërë gjithçka që është e mundur për ta rikthyer papritur u ktheva në shtëpi 3Days pasi u takova me DR ALLAM duke përdorur këtë post për të falënderuar atë për ndihmën e tij dhe gjithashtu ndahem KA KONTAKTONI QAT T O TJERT MUND T DUHET T F NDODHEN NGA EMAILI I POLRGJITHSH.M.dralahalah @ gmail.com..whatsapp +2348115720823

 • author avatar
  Derby Cole 4 years ago Reply

  Unë dhe gruaja ime jemi martuar për 15 vitet e fundit dhe kemi një vajzë të bukur 12 vjeç. Përgjatë saj ka qenë një lidhje dashurie dhe me të vërtetë nuk e dua askënd më shumë në botë sesa e dua.

  Ne kemi pasur një jetë të vështirë në fillim me probleme financiare, por tani jemi kaluar ato dhe në të vërtetë jetojmë një jetë shumë të rehatshme për 5 vitet e fundit. Kemi kaluar shumë kohë së bashku dhe vërtet kemi pasur zero probleme deri një vit më parë.

  Korrikun e kaluar, shkuam në një hotel për një fundjavë dhe kur u kthyem, gruaja ime më rrëfeu duke qarë se ajo kishte filluar duhanin. reagova shumë keq (tani e kuptoj) dhe u përpoqa ta shtyja të hiqte dorë, gjithmonë sepse më intereson. Vitin e kaluar kemi pasur 6 incidente ku lufton shumë e madhe gjithmonë për të njëjtën arsye. Ndërsa nuk do të pinte duhan në shtëpi, ajo do të pinte duhan në punë. Gjatë fundjavave ajo ishte duke vizituar një të dashur që jeton pranë shtëpisë sonë ku do të shkonte për gjysmë ore, për të pirë duhan.

  Fundjavat tona u stresuan për shkak të zakonit të saj të NeW dhe një muaj më parë ajo zgjodhi gjërat e saj, mori me qira një banesë dhe u transferua atje. Unë isha jashtë me vajzën time kur kjo ndodhi dhe kur u ktheva në shtëpi dhe pashë gjërat e saj që mungonin, në thelb u rrëzova. Për 2-3 javë i bëra të gjitha gabimet e lypjes dhe të qarjes por zemra e saj ishte ngurtësuar aq shumë sa nuk mund ta besoja se si ajo më trajtonte.

  Javën e kaluar vendosa pushimet me vajzën time. Gruaja ime nuk po më kontakton fare gjatë kësaj jave të kaluar por kontakton vajzën tonë në mëngjes dhe natën duke i bërë tekste asaj, unë bëra gjithçka që munda për ta rikthyer atë por e di mënyrë. Vetëm 2 muaj më parë isha përmes ndonjë artikulli në internet para se të shihte ooi një grua që ndan disa lajme të mira për një burrë të fuqishëm që e ndihmon atë për të sjellë paqen në shtëpinë e saj, unë u impresionova aq shumë për dëshminë dhe vendosa ta provoj .. Unë i shpjegoj të gjithë problemin tim doktor ALAM .. ai premtoi të ndihmojë unë dhe ai ashtu siç bëri ai premtoi, ja gruaja ime po kthehet duke lypur, ajo madje ka ndaluar pirjen e duhanit .Mund të lavdërohet emri i tij .. për më shumë informacion ju mund ta kontaktoni atë për ndihmë nëse keni çështje në shtëpinë tuaj .. email dralahalah @ gmail.com ose telefononi whatsap + 2348115720823.thanks për ndarjen e tregimit tim me mua.

 • author avatar
  Dion 4 years ago Reply

  miq të ditës së mirë, nuk është problem pa zgjidhje, por thjesht duke kërkuar ndihmë nga vendet e duhura, martesa ime mori një rrëmujë të tmerrshme sepse gruaja ime më la me një burrë tjetër pas 5 vjet martese, dhe gjëja tronditëse është se ne nuk bëmë Kam ndonjë formë të keqkuptimit, e di menjëherë se diçka nuk ishte ashtu, sepse unë lutem që ajo të kthehet në shtëpi, por ajo nuk pranon dhe më trajton çuditërisht, kjo më bëri që të kërkoja ndihmë dhe unë isha me fat që pranova të ndryshoj magji kontaktoni në internet ai refuzoi një njeri që më tha se si të magjistar Dr.Sango e ndihmoi atë të fitonte fitore të mëdha të lotarisë. Mora Dr.Sango kontaktuar dhe i shpjegova situatën e tij. Ai bëri disa pyetje për të cilat unë u jap përgjigjet e sakta, unë gjithashtu dhashë para për të blerë artikuj që do të përdorte për punë, dhe pas tre ditësh fola me burrin tim. Marrja në shtëpi me mua është një mrekulli. kontaktoni Dr.Sango për çdo punë drejtshkrimore. kontaktoni Dr.Sango në emailin e tij [email protected]

 • author avatar
  Rion 4 years ago Reply

  NJIR LIDHJE PROFESIONALE E GAMEVE Q MUND T H NDIHMOJM WITH ME DASHURIA-FJAL, PAGUAR DASHURIN TUAJ P FORR PAYBACK PAS RREZIKUT / Diferencës N IFSE SITUATA TUAJ është FALAS! KONTAKTET: Dr.Sango NESE DH areNAT janë WHEEL më të mirë në internet dhe rezultati i tij është 100% i garantuar.
  Pas 3 vjet bashkëveprimi me një mik, shoqja ime filloi të dilte me burra të tjerë dhe më tregoi, dashuri të ftohtë. Disa herë ajo kërcënoi të ndahej me mua nëse guxoja ta pyesja për marrëdhënien e tij me burra të tjerë, unë u shkatërrova plotësisht dhe u hutova derisa shoqja ime e vjetër më tha për një magji në internet Dr.Sango, e cila, përmes forcave të dashurisë, i ndihmon njerëzit të zgjidhin problemin e marrëdhënies dhe martesës së tyre. Spells, Në fillim dyshoja nëse diçka e tillë do të ekzistonte ndonjëherë, por vendosa ta provoj. Kur e kontaktova, ai më tha gjithçka që duhej të bëja dhe unë bëra dhe ai më ndihmoi të shqiptoja drejtshkrimin e Dashurisë dhe brenda 48 orësh e dashura ime u kthye tek unë dhe filloi të kërkojë falje, tani ajo ndaloi së shkuari te burrat dhe është me mua për mirë dhe real. Kontaktoni këtë shkrimtar të shkëlqyeshëm për lidhjen tuaj ose çështjet e martesës.
  Këtu është kontakti i tij. Ju mund ta kontaktoni atë vetëm në emailin e tij [email protected]

 • author avatar
  Enar 4 years ago Reply

  Emri im është Enar
  Jam shumë i lumtur që martesa ime është rikthyer. Ish-gruaja ime u kthye kur ajo la mua dhe dy fëmijët tanë tek një burrë tjetër. Unë isha aq i lumtur që takova Dr.Pellar, pasi ai është të ndihmojë shumë njerëz të kthejnë të dashurin e tyre, kështu që unë e kontaktoj atë për të më ndihmuar gjithashtu. Ja se si Dr.Pellar më ndihmoi të ktheja gruan time. Shumë faleminderit për ju Dr.Pellar, sepse kurrë nuk kam menduar se ish-burri im do të kthehej tek unë kaq shpejt. Ju jeni më i miri dhe më i miri në botë. Nëse jeni këtu dhe keni nevojë për ish-dashnorin tuaj ose të dashurën tuaj të zhvendosur në një burrë tjetër, mos qani më, kontaktoni këtë shkrimtar të fuqishëm. Faleminderit! Email: [email protected]

 • author avatar
  Aron 4 years ago Reply

  I fejuari im u nda me mënyrat me aq trishtim javën e kaluar sa u ndryshua plotësisht, nuk hëngra ose flisja me askënd, unë qava shumë, isha aq i dëshpëruar dhe theksova që kisha frikë të shkoja në spital për stres dhe depresion derisa një ditë po kërkoja këshilla dashurie në internet sepse e dua dhe kujdesem shumë për të dhe thjesht dua që ne të jemi përsëri përsëri si çift dhe dua që ne të vazhdojmë përgjithmonë, atëherë gjeta një shkrimtar të fuqishëm magji të quajtur Dr. Pellar që ai zgjidhi kaq shumë probleme marrëdhëniesh, pastaj më tha që e fejuara ime do të kthehet tek unë brenda 24 orësh kur të kryej magjinë e pajtimit. Asnjëherë nuk e besoja se derisa financat e mia më thirrën në telefon dhe thashë se doja që ne të kthehemi dhe të jetojmë së bashku përgjithmonë. Jam shumë e lumtur tani që doktor Pellar më ktheu financat e mia. Shumë faleminderit Dr. Pellar. Mjeku mund t’ju ndihmojë nëse keni ndonjë problem mund të kontaktoni vetëm Doktorin në emailin e tij; [email protected]

 • author avatar
  Dása Jàn 4 years ago Reply

  ⁣Ahojte, všetci, pozornosť! Ak niekoho milujete a záleží vám na tej osobe, urobíte všetko pre to, aby ste boli s tou osobou, moja bývalá priateľka ju tak veľmi milujem, keď sme ich rozišli, nikdy o nej neprestávam myslieť, musím urobiť niečo, aby som ju dostala späť, to bolo, keď som začal čítať články o tom, ako sa vrátiť späť milenec, to bolo, keď som videl doktora Lomi, koľko ľudí hovorí o tom, ako privádza späť svojho milenca, kontaktoval som doktora Lomi na WhatsApp, vysvetlil som mu všetko a obsadil kúzlo na moju bývalú priateľku, ktorá mi ten istý deň zavolala a začala mi prosiť, a dnes sme opäť spolu, miluje ma a chichot ma viac, ako predtým, kontaktujte doktorku Lomi dnes na WhatsApp čísle +2349034287285 alebo môžete mu poslať e-mailom; [email protected] je to najlepšie kúzlo, ktoré môžete kontaktovať kvôli pomoci..

 • author avatar
  James 4 years ago Reply

  Unë i besova plotësisht Dr.Pellar që nga koha kur fola me të fejuarin tim që më la pas 5 vitesh marrëdhënie, fillova të punoja në lidhje me të fejuarin tim dhe më dha siguri të mjaftueshme dhe garantova se ai do të merrte të fejuarin tim përsëri në këmbët e tij brenda vetëm 24 orësh pasi bëri një magji. Unë isha kaq i sigurt në punën time dhe siç tha ai në fillim, i fejuari im më në fund u kthye tek unë, po ajo u kthye me gjithë zemrën e tij, Dashurinë, kujdesin, emocionet dhe lulet, dhe tani është më mirë. Unë nuk do të hezitoja të rekomandoja këtë magji të fuqishme për këdo që ka nevojë për ndihmë .. kontaktoni: Dr.Sango në email; [email protected]

 • author avatar
  Lawrence 4 years ago Reply

  Përshëndetje, unë jam Lawrence dhe dua të falënderoj shumë Dr.Pellar që më ndihmoi të ktheja ish-të dashurin tim, pashë një dëshmi të tij për mënyrën se si ai i ndihmoi njerëzit të sillnin dashuritë e humbura, kështu që vendosa ta provoj dhe e bëra . Papritmas ish-i dashuri im u kthye tek unë pasi bëri magjitë e tij të mrekullueshme dhe ish-e dashura ime më do më shumë se më parë unë jam shumë mirënjohëse për Dr.Pellar për atë që keni bërë për mua. Faleminderit shumë doktor, nëse keni nevojë për ndihmën e tij, ju lutemi kontaktoni atë tani. E-mail: [email protected]

 • author avatar
  Aminat 4 years ago Reply

  Burri im u largua nga shtëpia për të lëvizur me një zonjë tjetër që takoi në supermarket dhe kishte një lidhje me të. Ai më dërgoi letrat e divorcit. Nuk e pranova divorcin sepse e dua shumë. Nuk dua që familja ime të prishet. Dyshoja se zonja përdori një magji për të lidhur burrin tim në mënyrë që ai të mos mund të kthehej te familja e tij. Po kërkoja këshilla se si ta ruaj martesën time nga divorci. Kam hasur në një koment që thotë se Dr.Sango e ndihmoi atë të rikuperonte burrin e saj pas disa muajsh ndarjeje ”dhe mori emailin që u paraqit në koment. Ne komunikuam dhe unë u ndihmova edhe pse nuk ishte aq e lehtë. Burri im u kthye vetëm dhe anuloi divorcin që ai bëri dhe është edhe më i dashur dhe i kujdesshëm se më parë. Të gjitha falënderimet për Dr.Sango nëse keni nevojë për asistencën Dr.Sango ju lutemi kontaktoni atë në emailin e tij; [email protected]

 • author avatar
  Marian 4 years ago Reply

  Burri im u largua nga shtëpia për të lëvizur me një zonjë tjetër që takoi në supermarket dhe kishte një lidhje me të. Ai më dërgoi letrat e divorcit. Nuk e pranova divorcin sepse e dua shumë. Nuk dua që familja ime të prishet. Dyshoja se zonja përdori një magji për të lidhur burrin tim në mënyrë që ai të mos mund të kthehej te familja e tij. Po kërkoja këshilla se si ta ruaj martesën time nga divorci. Kam hasur në një koment që thotë se Dr.Sango e ndihmoi atë të rikuperonte burrin e saj pas disa muajsh ndarjeje ”dhe mori emailin që u paraqit në koment. Ne komunikuam dhe unë u ndihmova edhe pse nuk ishte aq e lehtë. Burri im u kthye vetëm dhe anuloi divorcin që ai bëri dhe është edhe më i dashur dhe i kujdesshëm se më parë. Të gjitha falënderimet për Dr.Sango nëse keni nevojë për asistencën Dr.Sango ju lutemi kontaktoni atë në emailin e tij; [email protected]

 • author avatar
  Lucie 4 years ago Reply

  Emri im është Lucie Florence, kurrë nuk besoj se marrëdhënia ime me një të dashur do të zgjidhet ndonjëherë. i dashuri im, i quajtur James, më hodhi nga shtëpia e tij dhe solli një zonjë tjetër që ai mendonte se ishte më e mira për të tani. derisa një ditë u thirra nga një mik i qytetit se burri im po shkonte për një takim me një grua tjetër të qytetit, unë i thashë asaj se edhe unë isha i befasuar pasi që kur James më la, ai vështirë se mendon dhe më telefonon. Kështu që disa ditë më vonë e dashura ime që telefonoi të Martuar më thirri dhe më tha se ajo kishte gjetur një njeri shumë të fuqishëm dhe ai është një herbalist i madh nga arabët, me siguri të gjithë e dimë se arabi është i bekuar me kaq shumë fuqi bimore shumë njerëz, kështu që ai më tha që emri i burrit është DR Pellar, kështu që ajo do të më dërgonte emailin e tij. adresën e emailit që të mund ta kontaktoj për ndihmë, kështu që ajo më dërgoi me të vërtetë një email DR Pellar. adresa e emailit dhe e kontaktova atë ditë besnike. pas pak ai më dërgoi një letër që burri im do të kthehej tek unë nëse vetëm unë do të besoja në punën e tij, kështu që pas 48 orësh unë u thirra nga James dhe ai filloi të më lutej ta falja për gjithçka që më bëri .. ai më lutej se e kam thyer zemrën dhe më premton se nuk do ta lësh kurrë më. tani unë dhe James tani po planifikojmë të martohemi sa më shpejt që të jetë e mundur. ne jemi kthyer me një dëshirë të madhe të fuqishme dashurie dhe të verbuar nga magjia e James, ne gëzohemi dhe gëzohemi. kontaktoni Dr.Pellar në këtë email. [email protected]

 • author avatar
  sallah 4 years ago Reply

  Përshëndetje Emri im është ‘Muhammed Salah’ thjesht dua të ndaj përvojën time me botën se si unë e ktheva dashurinë time dhe e shpëtova martesën time … Unë isha i martuar për 7 vjet me 2 fëmijë dhe ne jetuam të lumtur derisa gjërat filluan të bëhen të shëmtuara dhe ne u përleshëm dhe argumente pothuajse çdo herë… u përkeqësua në një moment që ajo bëri kërkesë për divorc … Unë u përpoqa më të mirën time për ta bërë atë të ndryshojë mendjen e saj dhe të qëndrojë me mua, sepse unë e doja atë me gjithë zemrën time dhe nuk doja ta lija, por gjithçka thjesht nuk punoi… ajo u zhvendos nga shtëpia dhe akoma shkoi përpara për të bërë kërkesë për divorc… Unë u përgjërova dhe provova gjithçka, por gjithsesi asgjë nuk funksionoi. Përparimi erdhi kur dikush më prezantoi me këtë magjepsës të mrekullueshëm, të madh që më ndihmoi përfundimisht… Unë kurrë nuk kam qenë adhurues i gjërave si kjo, por thjesht vendosa të provoja pa dëshirë sepse isha i dëshpëruar dhe nuk lashë asnjë zgjedhje… Ai bëri lutje të veçanta dhe përdori rrënjë dhe barëra … Brenda 7 ditësh ajo më thirri dhe më erdhi keq për gjithë traumën emocionale që më kishte kushtuar, u zhvendos përsëri në shtëpi dhe ne vazhdojmë të jetojmë të lumtur, edhe fëmijët janë të lumtur dhe ne po presim fëmijën tonë të tretë. Unë e kam prezantuar atë me shumë çifte me probleme në të gjithë botën dhe ata kanë pasur një lajm të mirë… Thjesht mendova se duhet të ndaja përvojën time, sepse besoj shumë se dikush atje ka nevojë it Mund ta dërgoni me email përmes tij ([email protected]) Mos u dorëzo akoma, ndryshimi midis ‘Zakonshëm’ dhe ‘Jashtëzakonshëm’ është ‘Jashtëzakonisht’ kështu që bëj përpjekje shtesë për të shpëtuar martesën / lidhjen tënde.

 • author avatar
  Branovic mskiv 4 years ago Reply

  MG !! Kjo është sigurisht një Dëshmi tronditëse dhe e mirëfilltë..Kam vizituar një forum këtu në internet në 17 SHTATOR 2019, dhe pashë një dëshmi të mrekullueshme të këtij doktori të fuqishëm dhe të madh të quajtur dr allam në forum..Ineverbelievedit , sepse unë kurrë nuk kam dëgjuar dhe as nuk kam mësuar asgjë rreth magjisë më parë. Asnjë shpirt nuk do të kishte qenë në gjendje të ndikonte në mua për atë që ndodhi, derisa dr allam e bëri atë për mua dhe ma ktheu martesën time prej 6 vitesh përsëri dhe më solli myspouseback tome intesame 48hoursjustas Kam lexuar në internet … o Zot, unë jam vërtet e habitur dhe e tronditur kur Gruaja ime u gjunjëzua duke kërkuar lutje për falje dhe që unë ta pranoja atë .. Unë jam me të vërtetë e shkurtër e shprehjeve, dhe nuk e di se si duhet të vlerësosh lodrën tënde DrALLAM ju jeni një Zot i dërguar tek unë dhe gjithë familja ime .. Këtu është… është Mjeku më i mirë në internet dhe rezultati i tij është 100% garanci .. email [email protected] …. WhatsApporcall +23408115720823 … ju lutemi kontaktoni sot ai është e madhe….

 • author avatar
  Anthonio 3 years ago Reply

  Si mund t’ia shpjegoj këtë botës se ka një burrë të quajtur Kur më në fund gjeta dëshmitë e këtij magjistari Dr.Sango, si shumë njerëz që ndihmonin për të marrë të dashurit e mi dhe shtëpinë e prishur, unë e kontaktova atë sepse e dashura ime, të cilën unë vërtet e dua me gjithë zemrën time, papritmas ndryshon dhe më kthen shpinën dhe më urren pa ndonjë arsye kur ajo u largua nga shtëpia dhe më vonë dëgjoi se po jetonte me një burrë tjetër, një sjellje e tillë ishte shumë e çuditshme sikur po manipulohej, ajo më bllokoi nga të gjitha rrjetet e tij sociale dhe unë nuk mund të komunikoja me të. Unë me të vërtetë dëshiroja ta kisha përsëri të dashurën time. Kërkoj ndihmë nga miqtë e saj të ngushtë dhe familja, por nuk arrij të kthehem. Pasi bisedoi me Dr.Sango, ai më tha gjërat e nevojshme që duhej të bëja dhe pas 2 ditësh për habinë time, unë ndoqa udhëzimet e tij, e dashura ime më thirri për ta çuar në shtëpi dhe që nga ajo kohë ne kemi jetuar në heshtje, kontakto shpirtërorin e madh njeriu Dr.Sangoon i tij. Email: [email protected]
  provoni dhe kontaktoni mjekun shpirtëror nëse po përballeni me ndonjë vështirësi mund të jetë në vendin tuaj të punës ose brenda familjes tuaj. Faleminderit
  Unë quhem Anthonio

 • author avatar
  presley 3 years ago Reply

  Kjo është një dëshmi shumë e habitshme, unë dua që të gjithë të bashkoheni me mua në falënderimin e magjisë së dashurisë Kiriji pasi ai është me të vërtetë një njeri i fjalëve të tij. Unë kam qenë i thyer në zemër për shumë vite, çdo njeri që më afrohej përfundoi kurrë duke më marrë seriozisht, pasi përvoja ime e fundit me njeriun që më zhgënjeu si zakonisht, fillova të kërkoj një zgjidhje për t’i dhënë fund problemit tim, atëherë kolegu im në punë prezantoi mua në tempullin e dashurisë së Madhe Kiriji, atëherë e kontaktova atë përmes adresës së tij të postës elektronike; [email protected], ai mori disa ditë para se të më përgjigjej dhe kur ai e bëri, unë u udhëzova se çfarë të bëja para se të lirohesha nga skllavëria shpirtërore, unë bëra gjithçka që tha ai, dhe sot jam i lumtur me burrin tim. Burri që më hodhi pa asnjë arsye tani u kthye tek unë brenda 3 ditësh. Ai gjithashtu ndihmoi kolegun tim për të sjellë burrin e saj kur ata u divorcuan. Ky është informacioni i tij i kontaktit; kirijilovespell @ gmail.com, mund ta kontaktoni edhe përmes numrit të tij whatsapp; +23490201168697

 • author avatar
  Tie 3 years ago Reply

  Miku im, unë quhem Tie nga Kanadaja dhe kam një takim për mbi 3 vjet dhe megjithëse kishim kaq shumë polemika, kurrë nuk kemi menduar për ndarje. Një ditë ai më thirri në telefon dhe më tha sa i lodhur nga marrëdhënia dhe askund për të parë se për çfarë po shkonim. Kanë kaluar muaj dhe i dashuri im nuk më ka kontaktuar më dhe unë nuk kam dëgjuar më prej tij dhe telefoni i tij celular është shkëputur. E dija që duhej të kërkoja ndihmë sepse e doja shumë. Unë iu afrova këtij studiuesi të shkëlqyeshëm të drejtshkrimit, sepse kurrë më parë nuk isha afruar me dikë dhe thashë se pas një jave kontakti u thirra nga një ish djalë dhe më kërkuan të më shihnin brenda 48 orësh. Ai bëri punën time për tu pajtuar me burrin tim. vura një unazë në gishtin tim. Jam shumë i lumtur që së shpejti u bëra një vajzë e martuar për të ndihmuar këtë shkrimtar të shkëlqyeshëm drejtshkrimor. Unë premtova se do t’u tregoj të gjithëve punën time dhe ju lutemi kontaktoni këtë njeri për t’ju ndihmuar
  ky është emaili i Dr.Pellar që më ndihmon ta kthej ish-të dashurin tim tek unë
  [email protected]

 • author avatar
  Roze 3 years ago Reply

  Emri im është Roze Nga Franca do të doja të ndaja përvojën time
  Unë kurrë nuk mund të të falënderoj mjaftueshëm DR.Sango për punën e mrekullueshme që ke bërë për mua dhe fëmijët e mi për të sjellë përsëri burrin tim. Unë kisha probleme serioze në marrëdhënie me burrin tim dhe ai nuk ishte më i përkushtuar ndaj meje dhe fëmijëve tanë kur e pyeta se cili ishte problemi, ai më tha se më donte nga dashuria dhe donte një divorc dhe unë isha aq i lënduar, i qaja të gjithë ditë e natë kështu që ai u zhvendos në banesën e mikut të tij. Gjërat u përkeqësuan edhe më shumë pasi ai filloi të shkonte shpesh në bare dhe strip klube me mikun e tij, duke u dehur dhe duke fjetur. Ai gjithmonë më kërcënon në telefon sapo e telefonoj për shkak të të gjitha këshillave të këqija që i dha shoku i tij. Unë me të vërtetë e dua atë dhe ne jemi të martuar për 10 vjet, gjë që na dha një vajzë dhe një djalë të bukur. Unë gjithashtu kisha humbur shumë para terapistëve ndërsa isha me DR. Sango u prezantua nga një mik i cili ndihmoi të martohej me të dashurin e tij të fëmijërisë, gjë që i dha atij besim dhe forcë të plotë për ta rimarrë atë. Unë bëra të gjithë DR.Sango më pyeti, unë gjithashtu ndoqa të gjitha udhëzimet e dhëna nga DR.Sangoto habia ime më e madhe. Pas 48 orësh burri im më thirri dhe nxitoi për në shtëpi me një makinë të re kafe për mua dhe fëmijët tanë. Njerëzit thjesht ndryshuan emocionalisht, unë isha gruaja më e lumtur në tokë atë ditë. burri im tani ka një punë të mirë dhe ndaloi pirjen, ai ndaloi së mbajtur miqtë e parëndësishëm. Ashtë një mrekulli që kurrë nuk besoja se ishte e mundur, sepse i kisha humbur të gjitha shpresat derisa gjeta DR.Sango kontaktoni atë sot dhe rifitoni dashurinë, mund t’ju siguroj që ta kontaktoni me email. [email protected]

 • author avatar
  Yeta 3 years ago Reply

  Përshëndetje shoku,
  Unë jam nga Gjermania dhe quhem Yeta
  Dr.Pellar e bëri këtë edhe një herë duke më ndihmuar të rikuperoj burrin tim. kur mendova se çdo shpresë ishte e humbur. kështu që unë e kontaktova atë dhe bëra gjithçka që ai më tha të bëja, dhe unë në fakt e mora rezultatin brenda 48 orësh sepse ai më siguroi. Unë kurrë nuk e prisja, prandaj i bëra vetes një zotim t’i tregoja botës për Dr.Pellar sepse ai është një person i shkëlqyeshëm. Keni probleme në marrëdhënie? a është divorcuar partneri juaj dhe ju akoma e doni dhe dëshironi që ai ose ajo të kthehet? atëherë kontaktoni Dr.Pellar sot për t’ju dhënë një garanci 100% se ai do t’ju ndihmojë në të njëjtën mënyrë siç më ndihmoi mua. Dr.Pellar. Adresa e postës elektronike është: [email protected]

 • author avatar
  juliefayed 3 years ago Reply

  2019/2020 ishte aq e përafërt për mua sa më duket sikur po zhdukem. Ndihem sikur nuk ekzistoj … jeta ishte aq e ashpër për mua .. sepse ish-gruaja ime më la … sa do të doja të gjeja një makinë kohe që do të më kthente në kohë për të ndryshuar gabimet e mia kur marrëdhënia ime ishte e përsosur kur ajo më donte, por unë gjithçka e merrja si të mirëqenë … ajo më tregoi dashuri dhe kujdes, por unë nuk isha aty për të … Unë gjithashtu shkoja me gra. Deri sa ajo të largohej nga unë para se të kuptoja se isha një bebe pa lindur … Unë jam duke kërkuar një mënyrë për ta kthyer atë, por ajo refuzoi të kthehej … jeta është e vështirë pa të .. vendet ku ajo e mori atë përsëri, por rezervoi në një mënyrë që unë nuk e gjeta atë … derisa pashë shumë dëshmi të shkëlqyera në internet për Dr.ALASHIRA-n e mrekullueshme. E cila me jep fat..e pare nuk e besova kurre derisa gjendja ime u perkeqesua vendosa ta provoj … une do te coj tek liria ime po ai do te me jape perseri lirine time .. ju lutem miq miq nuk e di nese mundeni lexoni dëshminë time apo jo, por nëse mundeni … Unë thjesht dua që ju të dini se Dr.ALASHIRA është gjithmonë këtu për t’ju ndihmuar të zgjidhni problemet që keni në jetë … Unë e di se si është sepse jeta më mendoi mësimin kështu ju nuk dorëzoheni .. mos u shqetësoni për situatën në të cilën jeni sot, është thjesht një tronditje që mbaron, thjesht provoni Dr.ALASHIRU, do t’ju ndihmojë të më besoni .. Unë e di se disa që e lexojnë këtë raport e shohin këtë qesharake ose një shaka … por e vërteta e thjeshtë është një person i mirë, përpiquni ta provoni në problemet tuaja .. Unë njoh shumë njerëz që kanë shumë probleme në gjetjen e zgjidhjeve dhe përgjigjeve, provojeni sot nëse mund t’ju ndihmojë. postë dralahalah @ gmail.com ose Whatsapp ose telefono +2348115720823 …. WhatsA pp + 2348115720823.mail [email protected] faleminderit për …

 • author avatar
  kiera vivino 3 years ago Reply

  Unë kam bërë një premtim se do ta ndaj dëshminë time nëse më në fund mbetem shtatzënë. Unë kam qenë duke u përpjekur për 12 vjet për të mbetur shtatzënë dhe e nevojshme ndihmë! Unë kam qenë duke shkuar te mjekët, por ende asgjë. Mjeku tha që unë dhe burri im jemi mirë dhe nuk di ku të drejtohem tjetër. Derisa një ditë miku im më prezantoi me këtë magjistar të madh dr ALASHIRA i cili e ndihmoi atë që të kthente burrin e saj të humbur me magji dashurie dhe gjithashtu e bëri atë shtatzënë, kështu që vendosa të kontaktoj këtë magjistar, pas ndërveprimit me të problemi im eshte ai më udhëzoi se çfarë të bëja, pas kësaj unë duhet të bëja seks me burrin tim ose me ndonjë burrë që dua në këtë botë, dhe e bëra këtë, brenda një muaji të ardhshëm shkova për një kontroll dhe mjeku im konfirmoi se jam 2 javë shtatzënë. Jam shume i lumtur!! Unë e di se disa njerëz janë atje të cilët gjithashtu kanë nevojë për ndihmë për të mbetur shtatzënë, ju mund të telefononi ose whatsApp atë në (+2348115720823 dr} ose email: [email protected]

Komentet

Marta Fascina është e fejuara e re 30 vjeçare e Silvio Berluskonit

Fotot që tregonin Silvio Berluskonin me Marta Fascina në Zvicër, të publikuara nga Diva dhe Donna janë pasuar nga një komunikatë për shtyp që ka zyrtarizuar ndarjen e ish kryeministrit italian me Francesca Pascale. Ja kush është Fascina, deputetja e Forza Italias, 30 vjeç me një të shkuar në zyrën e shtypit të Milanit. Një scoop i Diva dhe Donna ka zbuluar frekuentimin mes Silvio Berluskonit dhe Marta Fascina, deputete e Forza Italia që rezulton të jetë e fejuara e re e Berluskonit.

Marta Antonia Fascina, ka lindur në Melito të Porto Salvo, në provincën e Reggio Calabrias, në 9 janar 1990( pra është 5 vjet më e re se Pascale), por është rritur në Portici, në provincën e Napolit. Në zgjedhjet politike në 2008 ajo është zgjedhur në Dhomën e Deputetëve, me proporcional në listën e Forza Italia. E diplomuar në Filozofi në universitetin La Sapienza të Romës, ajo ka punuar në zyrën e shtypit të Milanit dhe më pas në fondacionin Milan. Duket që ka qenë pikërisht Adriano Galliani që e ka futur në ‘Botën’ e Berluskonit. Në profilin e saj në Instagram Martina publikon pak foto të sajat, shumë postime të tjera i ka për Berluskonin dhe piolitikën e tij.

Prej muajsh të dy kalojnë shumë kohë në vilën e Berluskonit në Arcore. Zërat për një flirt mes të dy qarkullonin prej kohësh, aq sa vetë Pascale kishte komentuar situatën për Novella 2000: ’E pazakontë? Jo për Silvion, që punon gjithmonë dhe që prej kohësh i ka bashkëpunëtorët e tij në shtëpi. Silvio fle gjithmonë tek unë, në shtëpinë ku unë jetoj. Nëse zbuloj që në këtë histori ka diçka të vërtetë, mes meje dhe Presidentit do të përfundonte gjithçka’. Mes të dyve në fakt gjithçka përfundoi kur Berluskoni dhe Fascina u fotografuan në Zvicër, gjatë një udhëtimi relaksues në Grand Resort të Bad Ragaz në Canton San Gallo.

Kjo është komunikata për shtyp që zyrtarizon ndarjen mes Berlusconit dhe Pascale: Pas artikullit të Diva dhe Donna të publikuar këtë mëngjes kanë shpërthyer thashethemet për Presidentin Silvio Berlusconi dhe zonjën Francesca Pascale. Prandaj na duket e përshtatshme të konfirmojmë se një marrëdhënie miqësie e vërtetë vazhdon të ekzistojë mes Silvio Berlusconit dhe Francesca Pascale, por që nuk ka më asnjë lidhje sentimentale mes çiftit.

Francesca Pascale dhe Silvio Berlusconi u njohën në 2006, por shpallën lidhjen e tyre në 2012, tani mbas shumë vitesh vjen ndarja mes tyre. bw

Gigi D’Alessio dhe Anna Tatangelo ndahen, konfirmojnë fundin e lidhjes së tyre në rrjetet sociale

Historia e dashurisë mes Anna Tatangelos dhe Gigi D’Alessio ka mbërritur në fund. Lajmin e kanë dhënë dy këngëtarët në rrjetet sociale me një postim të gjatë. Marrëdhënia e tyre, e filluar në 2006, kishte disa kohë që shkonte me ulje-ngritje.

Zërat për një krizë mes tyre në javët e fundit ishin bërë gjithmonë e më të dukshme dhe tani vjen konfirmimi.

‘Nuk jemi më bashkë prej pak kohësh’. Kështu kanë shkruar Anna dhe Gigi në një mesazh të rrjetet sociale. ’E provuam me çdo mënyrë, por nuk ja dolëm. U ndodh pothuajse të gjithëve, na ndodhi edhe ne. Rrugët tona ndahen këtu, por jemi të sigurt që do të ecim gjithmonë pranë njëri-tjetrit për djalin tonë Andrea. Dhe për të mirën e tij shpresojmë të ruhet privatësia jonë, në një moment të vështirë dhe delikat’.

D’Alessio dhe Tatangelo kanë zgjedhur të njëjtat fjalë për t’u treguar fansave fundin e dashurisë së tyre. Edhe një herë në 2017 çifti u nda, për tu kthyer pastaj sërish bashkë disa muaj më pas. bw

Michelle Obama tregon pse nuk i ndjek vajzat në rrjetet sociale

Michelle ka folur për jetën e saj.

E ftuar nga Oprah Winfrey, ish-zonja e parë e Amerikës ka folur pa filtra për jetën e saj: të shkuarën në Shtëpinë e Bardhë, angazhimeve humanitare me bashkëshortin e saj dhe punën me gjeneratën e ardhshme.

Gjatë bisedës ajo shpjegoi pse ka zgjedhur të mos i ndjekë vajzat e saj në mediat sociale. Malia dhe Sasha Obama u larguan nga shtëpia dhe u transferuan në kolegj: Malia aktualisht ndjek Universitetin e Harvardit, ndërsa Sasha së fundmi u regjistrua në Universitetin e Miçiganit.

Dhe në vend që të kontrollonte çdo hap të vajzave të saj në mediat sociale tani që janë larg shtëpisë, Michelle është mbështetur tek miqtë e familjes në moshën e vajzave e të saj, të cilëve ajo u ka kërkuar ‘fshehurazi’ t’i kenë nën vëmendje.

“Është më mirë të kontrollohen nga dikush që është më i ri se unë”, tha ajo duke qeshur.

Ish zonja e parë ka vendosur të ndajë me publikun një nga këshillat që u jep më shpesh të bijave, që qëndron në bazën e vendimit për të mos ndjekur ato në mënyrë aktive në rrjetet sociale: ajo gjithmonë i inkurajon ato ta jetojnë jetën në pavarësi të plotë dhe të mos ndikohen nga ajo që mendojnë të tjerët për ta, përfshirë edhe atë e të atin, Barack Obama.

“Nuk mund të definojnë veten në bazë të të tjerëve ose duke më parë mua dhe të atin. Duhet të marrin kohë për të njohur veten, për të kuptuar kush duan të jenë në këtë botë, të mos mendojnë se çfarë dua unë për të apo se çfarë thotë bota për to. Duhet të mendojnë vërtet se si duan ta modelojnë jetën e tyre”/ Living

John Legend “i çmendur” pas këmbëve të gruas së tij

Këngëtari i njohur John Legend ka thënë se e adhuron gruan e tij Chrissy Teigen, madje edhe pjesën që ajo e urren më së shumti.

Ai së fundi mori pjesë në Ellen, në episodën e Ditës së Shën Valentinit.

John aty ka shikuar edhe një video të gruas së tij, të cilën e kishte bërë për Ellen.

Aty thotë se i urrën këmbët e saj, por kjo gjë nuk ka rëndësi për Johnin.

“Këmbët e gruas time janë unike”, tha ai.

Më tutje vazhdoi se ai është i dashuruar pas këmbëve të saj./Indeksonline/

Vajza e Robert Aliajt ‘çmend’ Jurinë e “The Voice” në Belgjikë

Vajza e Robert Aliajt ka marrë pjesë në “The Voice Kids” në Belgjike dhe falë zërit të saj të mrekullueshëm ka bërë që të kthehen të gjithë anëtarët.

Madje njëri nga anëtarët ka përdorur edhe opsionin e bllokimit, një opsion që mund të përdoret vetëm një herë gjatë gjithë sezonit ku ti ke mundësi të bllokosh një nga kolegë që mos të ketë mundësi që ta marrë këngëtarin në ekip.

Për më tepër ndiqni performancën:

Jo vetëm San Valentini, 15 shkurti dita e beqarëve, 13, Mistress Day, dita e çifteve klandestine

4 shkurti është San Valentini, festa e të dashuruarve, siç njihet në të gjithë botën. 15 shkurti, është San Faustino, festa e beqarëve, pak e njohur. 13 shkurti është San Benigni dhe teorikisht nuk festohet asgjë. Por në SHBA kjo ditë njihet si Mistress Day, dmth dita e dashnorëve. Dikush në New York disa vite më parë dalloi që çiftet zyrtare festojnë 14 shkurtin, beqarët, në 15, ndërsa çiftet jo zyrtare në 13.

Edhe Italia nuk bën përjashtim, të paktën për sa i takon sondazhit të bërë nga platforma e takimeve jashtëmartesore Gleeden. 71% e të regjistruarve kanë deklaruar që do gjejnë mënyrën për t’i kushtuar kohë dashnorit apo dashnores pikërisht në prag të San Valentinit.
Vlera simbolike e dy ditëve është e ndryshme, sigurisht, ashtu si edhe ajo ekonomike. Gjithmonë sipas sondazhit të Gleeden, kosto më të madhe ekonomike kanë raportet klandestine, ku për të festuar Mistress Day duhen mesatarisht 300 euro, ndërsa festimet për San Valentin variojnë nga 20-80 euro.

Mjafton të bësh një llogaritje të shpejtë për të zbuluar se përse dashnorët kanë pjesën e ‘luanit’. Një dhomë në një hotel luksoz (i zgjedhur nga 72% e përdoruesve për takimet sekrete), kushton më shumë se një darkë romantike në një restorant të kategorisë së ulët-mesatare, apo në shtëpi me partnerin zyrtar (siç kanë ndërmend të bëjnë respektivisht 42 nga 49% e të intervistuarve).

Dhuratat-Për partnerin zyrtar do të ketë një dhuratë rreth 20 euro, ku 60% e të intervistuarve kanë zgjedhur çokollatat, ndërsa 16% parfumin. Për çiftet jo zyrtare do të ketë dhurata më impenjative si për shembull të brendshme seksi, (63%, bizhuteri (26%), fundjavë surprizë (32%), masazh në spa 31% dhe sex toy (17%). Më pak origjinalët do të limitohen në një tufë me lule, 65% ka deklaruar që do t’i dhurojë bashkëshortes apo bashkëshortit lule dhe 93% dashnores apo dashnorit. Kjo shpjegon edhe boom-in e madh të buqetave me lule gjatë Mistress Day./bw

Rita Ora detyrohet ti nënshtrohet një operacioni: Shumë i dhimbshëm

Rita Ora së fundmi ka ndarë një video në Instagram me anë të cilës tregon se i është nënshtruar një operacioni për heqjen e bajameve, dhe se fatmirësisht kaloi me sukses.

“Para dy javësh iu nënshtrova tonsillektomisë (heqjes së bajameve) dhe më lejoni t’ju them se nuk është shaka. Është shumë e dhimbshme, por në aspektin pozitiv më ka dhënë kohë që të reflektoj në qetësi dhe të shërohem”, shkruan Rita.

Në video këngëtarja shfaqet duke vizatuar disa zemra me ngjyra për të uruar ndjekësit e saj për festën e Shën Valentinit.

 

Gjyshja, bija dhe mbesa veshën të njëjtin fustan për martesë

Kërkonte një fustan më modern, por përfundoi me fustanin e gjyshes.

Natalie Nicolson veshi fustanin e dasmës së gjyshes së saj nga 1955 deri në dasmën e saj 2018. Nëna e Nicolson gjithashtu veshi fustanin kur u martua në 1984. Veshja duhej të pastrohej vetëm përpara se Nicolson të vishte, duke mos kërkuar ndryshime të tjera, raporton “Insider”, transmeton lajmi.net.

Natalie Nicolson dhe Nathan Suits u martuan në vitin 2018 pasi u njoftuan 10 vite më parë në vitin 2008. Ajo filloi të kërkonte fustane për martesë që nga momenti i fejesës por asnjëri nga ata nuk i la përshtypje.

Nëna e saj i dha një propozim për të veshur fustanin e gjyshes së saj. Në fillim Natalie ishte duke kërkuar diçka më moderne dhe nuk mendoi që fustani i gjyshesh do të ishte i duhur për dasmën e saj.

Pas kërkimeve në dyqane duke mos pushuar, Natalie nuk ishte e kënaqur me rezultatet e dyqaneve dhe vendosi të provonte edhe një herë fustanin e gjyshes.

Pasi provoi fustanin, Natalie ishte shumë e kënaqur. Nuk ishte e nevojshme të ketë as ndërhyrje në madhësinë e fustanit sepse ajo kishe të njëjtën madhësi si nëna e saj. Fustani ishte perfekt dhe dukej për mrekulli në trupin e Natalie-s.

Natalie u shpreh duke thënë së do të ishte një zgjidhje shumë e mirë në qoftë se dikush nga vajzat ka akoma fustanin e nënës apo të gjyshes dhe ta përdorin atë në ditën e dasmës.

Parfumi i ri, Kim Kardashian paditet për vjedhje

Kim Kardashian kohët e fundit nxori në shitje një parfum të ri të quajtur “Vibes” dhe tani është paditur për vjedhje të logos nga një kompani tjetër. Aroma e Kimit “KKW” vjen në një shishe të zezë të formuar si një flluskë me fjalën “Vibes” të shkruar brenda.

Vibes Media, një kompani e marketingu me bazë në Chicago, ka paditur manjaten e bukurisë për përdorimin e emrit dhe logos në mënyrë të paautorizuar, raporton TMZ.

Ata po kërkojnë dëmshpërblim dhe dëshirojnë që të gjitha parfumet “Vibes” të shkatërrohen.

Kim u akuzua më parë për vjedhjen e frymëzimit për shishen e parfumit “Body” të KKW.

Dizajni u bë për t’u dukur si një bust i zhveshur, por kritikët ishin të shpejtë për të treguar ngjashmërinë me klasikun e Jean Paul Gaultier, i cili kishte dal në shitje në vitin 1993.

Bleona Qereti rikthehet me ish-bashkëshortin? Ja si qëndron e vërteta

Pamela Aliaj – Postoi foto në ‘Instagram’, këngëtarja ngre dyshimet se bashkohet me Gani Bardhën. Pas një heshtjeje të gjatë që nga ndarja nga me ish-bashkëshortin, nisën sërish thashethemet lidhur me këngëtaren e njohur shqiptare, Bleona Qereti. Edhe pse tashmë kanë kaluar 4 vite që nga ndarja me biznesmenin Gani Bardha, së fundmi u përhapën sërish zërat për një ribashkim të tyre. Kjo ka qenë për shkak të postimit të një fotoje në ‘Instastory’-n e saj ku shkruante edhe emrin e ish-bashkëshortit.

Por sipas burimeve për “Bluetooth” të “Gazeta Shqiptare” këngëtarja ka një marrëdhënie vetëm shoqërore me Gani Bardhën. Pra, kjo nuk do të thotë se një postim i rastësishëm në faqen e saj në ‘Instagram’ tregon se çifti është rikthyer sërish bashkë. Ndërkohë që këngëtarja vijon jetën e saj drejt rrugës së suksesit në SHBA, atje ku ndodhet edhe Bardha, ndërkohë që ky i fundit vijon të bashkëjetojë me 44-vjeçaren amerikane tashmë prej 4 vitesh. Gjithashtu, rikujtojmë se këngëtarja ka qenë ajo që ka pranuar për herë të parë për “Bluetooth” të “Gazeta Shqiptare” se është ndarë nga bashkëshorti dhe se do të mbeteshin gjithnjë shokë.

Ndërsa tani mund të themi se pavarësisht aludimeve, Bleona vijon të jetë single, madje në kërkim të mashkullit perfekt. Edhe pse është një nga femrat më joshëse të skenës shqiptare, e duhet thënë një vajzë mjaft e guximshme që pëlqen të provokojë, Bleona Qereti po ende nuk e ka gjetur djalin e ëndrrave. Bleona e fshehu për disa kohë divorcin, derisa më në fund e publikoi duke thënë se ajo dhe ish-burri Ganiu kanë mbetur miq të mirë. “Jam ndarë nga Gani, ai do jetë gjithmonë familja ime”, është shprehur atëherë këngëtarja. Edhe pse jo të martuar ligjërisht, marrëdhënia e tyre dashurore është mbyllur me konsensus. “Gani do të ketë gjithmonë një vend të veçantë në zemrën time, por rrugët tona tashmë janë ndarë. Është shumë e vështirë të mbash të gjallë një lidhje në distancë, megjithatë ai do të jetë gjithmonë familja ime”,-ka thënë Bleona. Duket që nuk e ka pasur shumë të lehtë marrjen e këtij vendimi. Megjithatë, vetëm dy vjet pas ndarjes, Gani Bardhi u fejua me një amerikane 40-vjeçare, me të cilën vazhdon të jetë edhe sot.

 

 

Bardha i është përkushtuar pasionit të tij për makinat, ndërsa thuhet se prej kohësh ka nisur bashkëjetesën, ndërsa është në prag të martesës me partneren e re. Ajo është pavarësisht të gjithave një nga ikonat e bukurisë dhe guximit të këngëtarëve në Shqipëri. Bleona është vajza e çmendur, që jeton pa kokëçarje, ata që e njohin e dinë mirë që ajo dhe Gani kanë pasur një lidhje të jetuar bukur. Duke iu rikthyer sërish karrierës së saj në SHBA, ajo vihet re shpesh që ajo është pjesë e organizimeve të ngjarjeve më të rëndësishme në Hollywood duke na përfaqësuar gjithnjë, siç Bleona di të shfaqet. Ndërsa së fundmi ajo ka paralajmëruar se do të lançojë një tjetër produksion ku në faqen e saj në ‘Instagram’ ka lajmëruar ndjekësit e saj.  “Në një farë mënyre ndjej se i meritoj faljet…që kur unë di për të, por ajo nuk di për mua…’ Kjo është videoja e parë e debutimit. Më thoni ç’mendoni lidhur me aftësitë e mija lidhur me kontrollin”, shkruan Bleona në postimin e fundit në ‘Instagram’. Me siguri do të jetë një diçka ndryshe dhe e guximshme ndryshe nga tipi i këngëtares, ndërsa të gjithë e dimë se asaj i pëlqen të guxojë. Gjithë kjo energji në jetë, por kur do të vijë princi i kaltër për Bleonën? Ende nuk e dimë!

FOTOT – Ariana Grande e pandarë nga i fejuari i saj ‘piccolo’

 

Ariana Grande dhe i fejuari i saj Pete Davidson duket se janë në momentet e tyre më të lumtura. Në shumicën e kohës ata janë bashkë, madje ai e ka shoqëruar edhe në një duet në karaoke.

Së fundmi ata janë parë duke dalë nga një qendër tregtare dorë prej dore dhe sigurisht kanë fituar vëmendjen e kujtdo që ndodhej pranë tyre.

Ariana Grande ishte veshur me një bluzë të gjerë sportive të kombinuar me një palë çizme të gjata me taka të larta, ndërsa i fejuari i saj është shfaqur shumë sportiv.

Ato që bien më shuam në sy tek Pete janë tatuazhet e tij, të cilat zënë një pjesë të mirë të trupit të tij. /J.K – Gazeta Shqiptare/

Klaudia Pepa flet për herë të parë pas lajmit për ndarjen me Albi Nakon

Historia disavjeçare e dashurisë së koreografit të njohur Albi Nako dhe balerinës së talentuar Klaudia Pepa ka marrë fund. Prej një viti tashmë, çifti jetojnë të ndarë dhe duket se distanca ka qenë arsyeja kryesore e fundit të martesës.

Lajmin e shpërndarë në media, e kanë konfirmuar vetë Albi dhe Klaudia, të cilët kanë theksuar se gjithçka mes tyre është mbyllur me mirëkuptim dhe se tanimë do të vijojnë me projektet personale në drejtime të ndryshme. Por që atëherë, pervec konfirmimit për revistën “Class”, Albi dhe Klaudia nuk kanë folur më.

 

Ndarja e tyre mesa duket vazhdon të komentohet dhe me njërën prej ndjekësve në rrjetet sociale, Klaudia i është kthyer me përgjigje.

“Boll me këto poza. Sa u ndave me burrin, del në shesh. Nuk ma kishte marrë mendja që do të ndaheshe me burrin që të solli në Itali”-shkruan komentuesja.

“Zemër në Itali erdha me avion dhe direkt në Mediaset. Cdo histori ka një fillim e një fund, nuk është fundi i botës. Në një raport, në dy, faji është gjithmonë i të dyve. Gjithë të mirat”- iu përgjigj komentueses Pepa.


Send this to a friend