VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Soni Malaj

Femrat shqiptare të artit që gjetën dashurinë e tyre jashtë kufijve (video)

By | May 2, 2016

Soni Malaj: Nuk jam gati për një romancë të re

By | January 30, 2016

Rrëfen Soni Malaj: Arsyeja pse u ndava nga burri. Dështimi më i madh në jetë /VIDEO

By | January 17, 2016

Soni Malaj: Me Mirkon u ndava se mbaroi dashuria

By | October 14, 2015

Zbulohen arsyet e vërteta të ndarjes së Sonit dhe Mirkos

By | October 10, 2015