VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: zëdhënësi i UÇK

Jakup Krasniqi: Në Hagë jam ftuar si i akuzuar, Thaçi mund të jetë i shantazhuar dhe është munduar t’i ikë Gjykatës Speciale

By | August 16, 2019