VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: XHAVIT ÇITAKU

NE MPOSHTËM VETVETEN PËR T’I QËNDRUAR BESNIK POPULLIT – Recension nga Xhavit Çitaku

By | February 21, 2019

Rugova ishte burrë i urtë, i mençur, diplomat i shkëlqyer dhe strateg i pavarësisë së Kosovës – Nga XHAVIT ÇITAKU

By | January 20, 2019