VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: William Jefferson Clinton

Sot ka ditëlindjen Bill Clintoni – Presidenti i 42-të i SHBA

By | August 19, 2016

Presidenti i 42-të i SHBA Bill Clinton: NJË LUFTË E DREJTË DHE E DOMOSDOSHME (shqip dhe anglisht plus foto)

By | March 24, 2016

Miku i madh i shqiptarëve, çlirimtari i Kosovës, Presidenti i 42-të i SHBA Bill Klintoni mbush sot 73 vjet

By | August 19, 2015