VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Whitney Houston

Aforizma nga WHITNEY HOUSTON (Uitni Hjuston, 9 gusht 1963 – 11 shkurt 2012)

By | August 9, 2019

Më 9 gusht 1963 lindi Whitney Houston, këngëtare e shquar amerikane e rekordeve Guinness

By | August 9, 2019

Më 11 shkurt 2012 u nda nga jeta tragjikisht këngëtarja e shquar amerikane Whitney Houston

By | February 11, 2019

Autopsia – Bobbi Kristina Brown nuk vdiq nga rrëzimi në vaskë

By | July 28, 2015

Ndërron jetë vajza e Whitney Houstonit

By | July 27, 2015

Regjisori Tyler Perry kërkoi lutje dhe respekt për Bobbi Kristina Brown

By | July 17, 2015