VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Vushtrri

Ambasadori britanik: Çdo viktimë në Kosovë meriton drejtësi

By | May 22, 2019

Shefki Popova, gazetar dhe veprimtar i shquar kombëtar (17 maj 1951-10 shtator 2000)

By | September 10, 2018

Lista Serbe kërkon zyrtarisht një tjetër komunë me shumicë serbe

By | March 7, 2016

Fetah Bahtiri, shembull i angazhimit për atdheun dhe mërgatën – Nga SOKOL DEMAKU

By | October 18, 2015

Moni Pllana, talent që premton shumë! – Nga FLORIM ZEQA

By | August 15, 2015