VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: VJOSA OSMANI

Në Facebook: Vjosa Osmani ka mbështetjen si lidere – Isa Mustafa si kryetar kolkozi i dështuar

By | February 27, 2016

Reagon Vjosa Osmani ndaj sulmeve të Isa Mustafës kundër 5 deputetëve që nuk shkuan në Kuvend

By | February 27, 2016

Vjosa Osmani:Natyrisht që jo!

By | February 26, 2016

Deputetja e LDK-së Vjosa Osmani nuk merr pjesë në seancë

By | February 26, 2016

Deputetja Vjosa Osmani mbështet Bashkëvendasit e Ibrahim Rugovës që nuk e duan Thaçin president!

By | February 25, 2016

Po e linçojnë Albulena Haxhiun – ajo është një Roza Parks e Kosovës në shekullin XXI! – Nga Elida Buçpapaj

By | February 21, 2016

Vjosa osmani: Unë nuk do të hesht para degradimit moral si dhe ndaj fyerjes që dje e sot ju bë Albulenës

By | February 21, 2016

Vjosa Osmani: Prishja e kuorimit pamundëson zgjedhjen e Thaçit

By | February 3, 2016

Osmani: Ramadan Zejnullahu, figura konsensuale për President (Video)

By | January 30, 2016

Vjosa Osmani paralajmëron LDK-në për skenarët e rrezikshëm të Thaçit

By | January 27, 2016

Vjosa Osmani ia ndërpret fjalën Thaçit, i thotë mos dialogo me Serbinë

By | December 17, 2015

Osmani dhe Deda, plan për ta nxjerrë Kosovën nga kriza

By | November 21, 2015

Vjosa Osmani: Kuvendi dhe opozita po eksperimentojnë me deputetët

By | October 23, 2015

Analistët: Seanca e së premtes është provokim

By | October 21, 2015

Vjosa Osmani – PDK nuk është serioze ndaj çështjes së Gjykatës Speciale

By | July 27, 2015

Vjosa Osmani: Do ta bllokojmë Thaçin për president, kemi kundërkandidat (video)

By | July 10, 2015

LIDERI DIKTATORIAL I LDK-së, MONSTRUM I POLITIKËS KOSOVARE! – Nga FLORIM ZEQA

By | June 15, 2015

VJOSA OSMANI – NË LDK JAM PARA ISA MUSTAFËS

By | June 5, 2015

DEPUTETËT E LDK-SË SOZI DHE KLONE TË ISA MUSTAFËS – Nga ELIDA BUÇPAPAJ

By | June 4, 2015