VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: UFC

Khabib e shkatërron McGregorin përsëri

By | April 1, 2019

Zyrtare: Dënim i rëndë për Khabibin, më i lehtë për McGregorin

By | January 29, 2019

Gjithçka që duhet të dini rreth meçit mes Andersonit dhe Ilir Latifit

By | December 29, 2018

Sulmoi autobusin e rivalëve, ja dënimi për Conor McGregor

By | July 27, 2018

“Si ky dua tre njëherësh”, Florian Marku mposht serbin që në raundin e parë

By | June 9, 2018