VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Khabib Nurmagomedov

Khabib e shkatërron McGregorin përsëri

By | April 1, 2019

Zyrtare: Dënim i rëndë për Khabibin, më i lehtë për McGregorin

By | January 29, 2019

Khabibi i pamposhtur, mund McGregorin dhe konfirmohet kampion bote

By | October 7, 2018

Boksieri Nurmagomedov shpallet kampion bote në UFC, i hap “luftë” Conor McGregorit

By | April 9, 2018