VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Conor McGregor

Zyrtare: Dënim i rëndë për Khabibin, më i lehtë për McGregorin

By | January 29, 2019

Khabibi i pamposhtur, mund McGregorin dhe konfirmohet kampion bote

By | October 7, 2018

Conor McGregor jep lajmin e shumëpritur: Jam gati për duelin

By | February 23, 2018

Video – “The Money Fight” – Mayweather i jep leksione boksi McGregor-it, e mposht në raundin e 10

By | August 27, 2017

Mayweather: Ndeshem me McGregorin vetëm nëse më japin 100 milionë dollarë

By | January 12, 2017