VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Tornado

SHBA, meteorologët konfirmuan katër tornado në Virxhinia

By | April 21, 2019

Tornado vdekjeprurëse në Alabama

By | March 4, 2019

FOTOT – Oktapodë dhe krijesa deti “bien” nga qielli

By | June 17, 2018

Joschka Fischer: Në Kosovë isha i bindur se bëmë atë që duhej bërë !

By | September 9, 2015