VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: topet

Albumi i piktorit – Avni Delvina: NA GISHTIN !…NA DHE TOPET !

By | October 14, 2019

Këndi i humorit: Një ish partizan invalid lufte, shkon në zyrën e kuadrit për të kërkuar punë

By | September 8, 2017