VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Thomas Woodrow Wilson

Më 28 dhjetor 1856 lindi presidenti amerikan Woodrow Wilson, mik i madh i shqiptarëve

By | December 28, 2019

Më 3 shkurt 1924 u nda nga jeta presidenti amerikan Woodrow Wilson, mik i madh i shqiptarëve

By | February 3, 2019

THOMAS WOODROW WILSON, GJENIU SHPËTIMTAR I SHQIPËRISË DHE I KOMBIT SHQIPTAR – Përgatiti: Elida BUÇPAPAJ

By | December 28, 2016

WOODROW WILSON-Njeriu që shpëtoi Shqipërinë nga coptimi – Prof.Dr.Nebi Dervishi

By | October 4, 2015