VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: stërvitjet ushtarake

Iran: Stërvitje ushtarake para referendumit kurd për pavarësi

By | September 24, 2017

Irani dhe Kina kanë zhvilluan stërvitje ushtarake në Gjirin Persik

By | June 18, 2017

Ekspertët: Stërvitjet ushtarake të Rusisë dhe NATO-s mund të sjellin luftë

By | August 13, 2015