VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Stephen Miller

Shtëpia e Bardhë: Nënpresidenti Pence nuk është në vetizolim

By | May 11, 2020

Zëdhënësja e nënpresidentit Pence që është edhe bashkëshortja e këshilltarit të Presidentit Donald Trump rezulton pozitive

By | May 9, 2020

Zyrtarë të lartë të administratës në ofensivë pas librit “Zjarr dhe furi”

By | January 7, 2018