VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Skënderbeut

Kur historiani Germain Lefèvre-Pontalis sillte portretet e rralla të Skënderbeut dhe Donikës në revistën franceze (1913)

By | March 3, 2019

Enigma e shpatës së tretë “ensis” të Skënderbeut e më tej… – Nga Fotaq Andrea (ilustrime me foto)

By | October 3, 2018

Sonte në Tiranë beteja mes kryesuesve Skënderbeu-Partizani

By | March 14, 2016