VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Skënder

Excelsior (1939) – Djalë apo vajzë ? Ja emrat e zgjedhur nga mbreti Zog dhe mbretëresha Geraldinë për fëmijën e tyre

By | June 17, 2019

Paris –soir (1939) – Mbreti Zog: “Froni nuk është kolltuk”

By | December 30, 2018