VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Roger Federer

Federer është sportisti më i paguar në botë

By | May 29, 2020

Brenda shtëpisë luksoze të tenistit Federer, afër liqenit të Zyrihut (FOTOT)

By | May 1, 2020

(Video) Këshilltari Federal Alain Berset përfshin Roger Federer në fushatën: Rri në shtëpi – me Hashtag: “Kështu mbron veten dhe të tjerët #Protectyourselfandothers”

By | March 21, 2020

Australian Open: Federer shan gjyqtaren Veljoviq, gjobitet 3 000 dollarë

By | January 29, 2020

Roger Federer dhe Lojrat Olimpike të Tokios – Përgatitur nga Alfred Papuçiu

By | January 10, 2020

Federer, Nadal dhe Williams ndeshje bamirësie për viktimat e zjarreve në Australi

By | January 8, 2020

Surprizë e pakëndëshme në shtëpinë e Federer

By | January 7, 2020

ATP Masters Londër 2019: Federer eleminon Gjokoviçin dhe arrin në gjysmëfinale

By | November 15, 2019

Roger Federer firmos triumfin e 10 të turneut të Bazelit

By | October 27, 2019

Federer ndahet me fitore nga ndeshja e 100-të në US Open

By | August 29, 2019

Objektivat e reja të Federerit 38 vjeçar

By | August 9, 2019

Aforizma nga ROGER FEDERER (ROXHER FEDERER, 8 gusht 1981)

By | August 8, 2019

Federer mund rivalin e vjetër Nadal, kalon në finalen e Wimbledonit për të 12-ën herë

By | July 12, 2019

Meditim për tenistin më të madh të të gjitha kohërave, zviceranin, Roger Federer – Përgatiti Alfred Papuçiu

By | June 24, 2019

Derby në çerekfinalen e Roland Garros, do të ndeshen zviceranët Roger Federer e Stanislas Wawrinka

By | June 3, 2019

Më 25 maj 1999, Roger Federer fillonte karrierën profesioniste të tenisit botëror

By | May 25, 2019

Federer fitoi dje dy ndeshje brenda ditës

By | May 17, 2019

ROGER FEDERER FITON TURNEUN E 100-të TË KARRIERËS

By | March 2, 2019

Australian Open, Federer avancon në raundin e katërt

By | January 18, 2019

Tenisti Federer flet rreth romancës me bashkëshorten Mirka

By | January 11, 2019