VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Sandër Prosi

“As televizor nuk kishim, babai shkonte për të parë filmat te…”- Historia e panjohur e Sandër Prosit, kollosit të teatrit

By | May 22, 2020

Intervista e plotë: “Të pathënat dhe mania e persekutimit që i morën jetën Sandër Prosit”

By | April 18, 2018

Intervista – Aristidh Prosi: E vërteta e vdekjes së babait tim Sandër Prosi

By | April 1, 2018

Sandër Prosi, një jetë nën frikën e përgjimit, si vdiq gjatë xhirimit të filmit “Pranverë e hidhur”: Nuk kam më fuqi…

By | March 26, 2018

Më 6 janar 1920 lindi Sandër Prosi, aktor i shquar shqiptar

By | January 6, 2018

Muharrem Fejzo rrëfen momentet e fundit të Sandër Prosit para vdekjes

By | October 30, 2015