VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Revolta e Spaçit dhe Qafë Barit

(Foto) REVOLTAT E SPAÇIT DHE QAFË BARIT, TË HARRUARA NË TRANZICIONIN 30 VJEÇAR SHQIPTAR, U PËRKUJTUAN NË WASHINGTON Nga Dalip Greca

By | May 27, 2019