VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: raporti sekret

Aktori i famshëm në Shqipëri në 1972, Sigurimi: Adhuron Titon dhe kishte dëshirë të shikonte shokun Enver

By | September 28, 2019

Konferenca e Tiranës që tronditi Enver Hoxhën pas Kongresit të XX-të në Moskë

By | March 24, 2019

Linin vajzat e huaja shtatzënë, si komprometoheshin studentët shqiptarë në komunizëm

By | January 10, 2017

“Raporti sekret” mbi drogën i publikuar nga portali i Zhejit – MB: Fabrikimi i lajmit fsheh interesa kriminale!

By | October 4, 2016

Ja pasuria e anëtarëve të Bordit të BSH: Vila në bregdet dhe jashtë Shqipërisë, makina luksoze dhe para pa fund

By | August 12, 2016

Lajmi skandal: Zbulohet raporti sekret i KLSH: Në Bankën e Shqipërisë u vodhën 21 mln euro!

By | August 3, 2016

Sulmet terroriste – ministrja belge dorëhiqet

By | April 15, 2016

Raporti sekret i OSBE: Ja lidhjet kriminale të Ramës, Metës dhe Berishës

By | September 11, 2015