VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: pikëpamjet

HOROSKOPI E MARTË 14 JANAR 2020

By | January 14, 2020

Francë, takim mes presidentit Trump dhe Macron

By | November 10, 2018

HOROSKOPI E HËNË 4 QERSHOR 2018

By | June 4, 2018

HOROSKOPI E DIEL 29 PRILL 2018

By | April 29, 2018

HOROSKOPI E DIEL 25 MARS 2018

By | March 25, 2018

HOROSKOPI E MARTË 10 JANAR 2018

By | January 10, 2018

HOROSKOPI E HËNË 26 QERSHOR 2017

By | June 26, 2017

Zëri i Amerikës: Intervistë me Ramush Haradinajn, kandidat për kryeministër i koalicionit PDK-AAK-Nisma.

By | June 8, 2017

HOROSKOPI 10 SHKURT 2016

By | February 10, 2016

HOROSKOPI – 26 GUSHT 2015

By | August 26, 2015