VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Pazari i Ri

Imazhet e rralla të Tiranës pa kulla dhe shkresat e Qazim Mulletit (tekst e fotogaleri)

By | March 16, 2018

Ngjela: Meta po kërkon të mundë amerikanët duke qënë kryeministër, kurse Rama

By | April 3, 2017

Koalicioni PS-LSI: Rama dhe Meta katër orë darkë te… “Pazari i Ri”

By | April 3, 2017

(Video) Rikonstruksioni i ‘Pazarit të Ri’/ Veliaj: Kam pasur një lidhje sentimentale me pazarin, kam shitur aty

By | March 21, 2017

Inagurohet “Pazari i RI”

By | March 15, 2017