VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: NSA

Shërbimet sekrete të SHBA: Amerikanë, ja pse të mos blini smartfonë kinezë!

By | February 15, 2018

Raportohet se hakerët rusë kanë vjedhur materiale sekrete nga NSA

By | October 6, 2017

The show must go on

By | July 3, 2015

Bisedë telefonike Obama-Hollande lidhur me përgjimet

By | June 24, 2015

Rusia dhe Kina kanë deshifruar dokumentat e Snowdenit

By | June 15, 2015